Všechny zprávy Archive

17 Zář 2018

Elektrokoloběžky nezamořují vzduch

17 Zář 2018

Boj s klimatem pomůže 24, ale poškodí 75 milionů lidí

Kdykoli je mokrý nebo suchý rok a zemědělci naříkají, objeví se aktivisté a snaží se využít situace k prosazení zájmů energetické lobby. I po půl století ale solár a vítr stále dodává méně než 2% světové energie.
17 Zář 2018

Zelení by v Praze přijali tisíce uprchlíků

Praha je jedním z nejbohatších regionů v Evropě a může přijmout tisíce uprchlíků. S takovým názorem jdou do říjnových komunálních voleb Zelení. Uprchlíci by podle nich také mohli pomoci s nedostatkem pracovních sil.
10 Zář 2018

Zelení páchají v Praze sebevraždu v přímém přenosu…

Tak jsem se doslechl, že Strana Zelených hodlá jít do voleb v Praze s výbušným tématem, a sice s vymezením se proti protimigračním náladám a stejnému postoji naší vlády…
10 Zář 2018

Cenzura na internetu: Koho vypnou příště? Vás? Nás? Google tvrdě selektuje. Útok na konzervativce a klimaskeptiky. Giganti rozhodují, co si smíme a máme myslet. Bude v Gulagu WiFi zdarma?

Když propukla aféra Climategate, velká média se rozhodla skandál ututlat. Ale díky svobodnému Internetu se o tom svět přesto dozvěděl. Příště už se to možná nebude opakovat. 
31 Srp 2018

Zelení blokují výstavbu přehrad… ale ze sucha pak viní oteplování

V souvislosti s letošním suchem se vyrojily články o potřebnosti nových přehrad. Pokud však chceme vybudovat nové přehrady, budeme muset bojovat s ekology. Oni to sice myslí dobře, ale nedomýšlejí důsledky.
31 Srp 2018

Fotbalu a kůrovci rozumí každý

Téměř každý český muž ví, jak sestavit národní fotbalové mužstvo a jak je dovést k titulu mistra světa; a každý televizní moderátor ví, že za kůrovcovou kalamitu mohou smrkové monokultury. Když to přednese přesvědčivým hlasem s pejorativním přídechem
31 Srp 2018

Příčiny sucha

Novodobí kolchozníci dělají z našich polí čerpací stanice biopaliv. Sucho. Slyšíme to úplně ze všech stran. Trpí příroda, trpí zemědělci, trpí lidé, pro které se brzy může stát vysokým komfortem to, že otočí kohoutkem a poteče voda.
TOPlist