Denní archiv: Středa, Prosinec 5, 2018

5 Pro 2018

Vědci na to přišli: Za globální oteplování může vaše kočka. Budeme dělat ze psů vegetariány? Nejen, že prdí, oni dokonce i žerou. Robotický pes a jeho uhlíková stopa. Kdo se v minulosti proslavil pácháním dobra?

Nedávno byla zveřejněna nová přemoudrá studie o globální změně klimatu. Zjistilo se, že váš pes a kočka drasticky ničí životní prostředí. Pokud tedy chcete, aby se zabránilo globálnímu oteplování, je čas se rozloučit se svými miláčky.
5 Pro 2018

FRANCIE: Pravý důvod nepokojů

Proti Pařížské klimatické dohodě protestuje už i Paříž Média jsou plná zpráv o tom, jak Paříž odpět hoří kvůli nepokojům. Tentokrát za tím ale překvapivě nejsou muslimové. Protestují Francouzi, a to proti zvyšování cen pohonných hmot. To
5 Pro 2018

Po žárovkách olovo: Necháme se uregulovat k smrti? Další šílenost od Junckerovy party. Budou myslivci střílet ochuzeným uranem? Několik (ne)podstatných detailů. A čím budou bouchat armády?

V rámci svého neustálého páchání dobra chce Evropská komise po vysavačích pro změnu zakázat užívání olověných střel a rybářských závažíček. Za tím to účelem byla v chodu „veřejná konzultace“, která měla být ukončena 21. 12. 2017 a stala se podle
TOPlist