Měsíční archiv: Květen 2019

28 Kvě 2019

Klimatický alarmismus patří mezi nejnebezpečnější ideologie dnešní doby

Klimatický alarmismus patří mezi nejnebezpečnější ideologie dneška. Proč si to myslím? Stačí domýšlet do důsledků jeho základy a premisy.
28 Kvě 2019

Klimatická nebo duševní nouze?

Novou Janou z Arku klimatických a ekologických teroristů je hyperaktivní šestnáctiletá švédská studentka Greta Thunbergová, která trpí poruchou autistického spektra. Když neuspěli „vědci“, třeba uspěje „šílenství“.
28 Kvě 2019

Slovníček pojmů: ekolog, ekoaktivista, kriminálník, trestný čin

Tak schválně, kdo si myslí, že jde ekologickým aktivistům o životní prostředí, ať zvedne ruku. Proč se nikdo nehlásí?
28 Kvě 2019

Rozhovor s klimatickým věštcem Frau Merkel v Respektu

Časopis Respekt koncem dubna 2019 zveřejnil rozsáhlý rozhovor s německým klimatologem Hansem Joachimem Schellnhuberem. Článek má v titulku temné proroctví.
20 Kvě 2019

ŽLUTÉ PEKLO PO ROCE ZPĚT

Je s podivem, jak málo těm našim slavným politikům skutečně záleží na lidech žijících v této zemi. Řada jejich rozhodnutí patří do oblasti, ve které by mohli rozhodovat lépe nesvéprávní, než to dělají naše elity. Je evidentní, že
20 Kvě 2019

Vládní program: „Sucho a poušť!“

V posledních dnech nás trápí sucho. Mnoho lidi si myslí, že to je dáno jen klimatickými jevy. Jiní vidí zase problém v našem plýtvání pitnou vodou. Anebo si třeba myslíte, že by sucho vyřešil dotační program Dešťovka?
20 Kvě 2019

NEKOREKTNĚ O VODĚ

Andrej Ruščák: „…V Polsku sucho není, u nás ano. Srážek máme podobně, ale je tu několik rozdílů:
10 Kvě 2019

Skokové zdražení aut, zejména patrné u tech levnějších. Celé opatření je nepromyšleným sociálním inženýrstvím rudozelených bruselských mozků a ránou individuální dopravě

„Podle nařízení EU mají být od roku 2030 emise oxidu uhličitého u nových osobních aut v průměru o 37,5 procenta a u dodávek o 31 procent nižší, než budou v roce 2021.
TOPlist