Denní archiv: Čtvrtek, Září 12, 2019

12 Zář 2019

Hysterie kolem CO2…

… jen omyl, nebo podvod? S klimatem, oxidem uhličitým a suchem je to jinak, než se tvrdí. Jak, to vysvětluje v rozhovoru český vědec Jan Pokorný. Je docentem, doktorem přírodních věd a kandidátem věd. Vede třeboňskou vědeckou společnost ENKI.
12 Zář 2019

Národní dilema: Čím se budeme živit? Svět šílí se sodovkovým plynem. Trhy se dále deformují. Umí Brusel skládat domino? Mezinárodní ždímačky peněz. Otázka pro Pozemšťany. Imigranti se valí. Chceme to?

Devastace Evropy a České republiky pokračuje, tentokrát nikoliv pod záminkou „pomoci uprchlíkům“, protože to je již přechodně vyřešeno přechodem od trvalých, viditelných a pevných kvót, které prozatím neprošly Radou EU, na tzv. systém „přesídlování“ legalizovaných imigrantů. Dalším
12 Zář 2019

Doučování pro klimatické záškoláky (5)

Studentští aktivisté v čele s Grétou Thunbergovou to říkají jasně: jejich cílem je působit na politiky, aby se konečně začalo něco dělat. Do jaké míry jsou však tito aktivisté reálnou hrozbou demokratickému systému a svobodě?
12 Zář 2019

Netrpěliví ekoaktivisté a jistota čtvrtého rozměru

Kromě čeření veřejného mínění, co s novým ministerstvem kultury, je na pořadu dne přežití naší civilizace. Hodina zániku se prý kvapem blíží a jsou i tací středoškolští studenti, kteří vypočetli, že nám zbývá pouhých 12 let života.
12 Zář 2019

Soud odsoudil autora hokejkového grafu za utajování dat

V únoru 2011 v rozhovoru profesor Tim Ball prohlásil, že autor „hokejkového grafu“ patří spíše do State Penn (státní věznice) než do Penn State (státní university Pennsylvánie). Michael Mann ho za slovní hříčku zažaloval.
12 Zář 2019

Hořící Amazonie

Jak prezident Macron vytočil prezidenta Bolsonara Hořící Mississippi je film, který zachytil historii USA. A to požár v alegorickém smyslu, boj za občanská práva v roce 1964. I nynější požáry v Amazonii mají svůj přenesený význam. Doložil
TOPlist