Denní archiv: Čtvrtek, Říjen 31, 2019

31 Říj 2019

Několik poznámek ke klimatickému alarmismu

Plánovaných konců světa jsem už několik ve zdraví přežil. Jistě, dříve, ale spíš později nastane nějaký malér, který učiní Zemi neobyvatelnou, třeba až se Slunce změní v červeného obra a jsou i jiné možnosti.
31 Říj 2019

Ztráta historické paměti

V celé Evropě již žije poměrně málo lidí, kteří si aktivně pamatují nacistický totalitní režim. A s mojí generací, tedy s generací dnešních šedesátníků, vymřou i ti, kteří aktivně zažili komunistický režim. Lidé, kterým je dnes padesát,
31 Říj 2019

MOJE KLIMATICKÁ ÚZKOST

Lidské společnosti vládnou módní vlny. Jsou to taková zvláštní emocionální vzepětí té ovlivnitelnější části populace. Diktují nejen to, jak se lidé oblékají, co jedí a pijí, ale především obsah a vnější formu prožívání emocí.
31 Říj 2019

Omlouvejte dětem stávkové pátky a ještě více učte o zelených tématech. Z dopisu pražského radního školám se některým učitelů dělá nevolno

Česká pedagogická komora s hrůzou na sociální síti uveřejnila, co se radní pražského magistrátu rozhodli doporučit školám. Chtějí prý, aby studenty přivedli k jedinému správnému světovému názoru. Podívejte se sami, oč je přesně v dopise žádají.
TOPlist