Denní archiv: Středa, Březen 11, 2020

11 Bře 2020

Rypadlo obsadili zločinci, ne aktivisté

Ve zpravodajství o akcích zelených aktivistů se často věci nenazývají pravým jménem. Zkresluje to podstatu konkrétních skupin, ale i celého hnutí.
11 Bře 2020

Proč ekoteroristi skrývají své tváře?

Tak nám partička aktivistů, já říkám ekoteroristů, zase nelegálně někam vlezla a něco blokuje. Mají zakryté tváře a odmítají zveřejnit svou totožnost. Proč to dělají?
11 Bře 2020

Šumava nesmí být obětována

arodila jsem se v roce 1965 a celý svůj život jsem prožila na Šumavě. Nejdříve na české straně, nyní na německé, ale jen malinký kousek od české hranice. To, že jsem celou tuto dobu žila v krásné
11 Bře 2020

Jiří Kovalovský: Jádro pro přírodu aneb Odpověď nejen Bedřichu Moldanovi

Pana profesora Moldana si vážím, nicméně jeho na Ekolistu uveřejněný článek Environmentální souvislosti jaderné energie hrubě zkresluje realitu jaderné energetiky, její enviromentální význam a roli současnou i potenciální budoucí. V následujícím textu budu reagovat na některá zavádějící tvrzení.
11 Bře 2020

JEDEM ZKRATKOU, PÁNOVÉ. JE TO SICE DÁL, ALE ZATO HORŠÍ CESTA…

Bedlivě sleduji hysterické výkřiky ekologických aktivistů i plamenně hovořící proevropské nazelenalé politiky. A shledávám cosi společného – pokus přikrmit se z nabízeného koláče. A v duchu již zmíněné filmové hlášky musím konstatovat jen to, že ani u jedné ze skupin
TOPlist