Denní archiv: Pátek, Duben 10, 2020

10 Dub 2020

Město postavené podle utopie klimatické změny musí vypadat přesně jako lágr bezdomovců, vyplývá ze studie na World Economic Forum

Spousta dřeva a recyklovaných materiálů použitých ke stavbě, spousta sdílených zařízení, omezené použití elektřiny, snížené vlastnictví soukromých vozů a soukromě vlastněných věcí, tak to bude ve městě pokrokové budoucnosti.
10 Dub 2020

Fotky Grety straší zaměstnance…

…ti se pak neopováží používat plastové nádobí. Zní to bláznivě, ale přesně takto to prý funguje v několika izraelských firmách.
10 Dub 2020

Klima, ekologie, kšeft, víra, ochrana přírody? Díl I.

Vedle migrace, genderových témat a inkluze, je klimatická změna dalším z velkých témat dneška, témat rozdělující společnost. Z této velké čtyřky je asi nejkomplikovanější a tak máme prý poslouchat vědce. Tak jsem poslouchal.
10 Dub 2020

Elity už se ani netají tím, že chtějí zredukovat populaci! Záminka je již na světě

Po celou dobu se elity pokoušely tajit před širokou veřejností své nekonečné nadšení pro kontrolu populace, ale teď už se to nesnaží ani zakrývat. V úterý byla v časopise BioScience zveřejněna alarmující nová studie, která obhajuje globální kontrolu populace
10 Dub 2020

Náš boj s klimatem

Stalo se jakousi normou, že ti, kteří to myslí s planetou dobře, se nekompromisně staví za zavádění ekologického zemědělství, razantní snížení stavů skotu a masivní zavádění technologií na eliminaci oxidu uhličitého z atmosféry. Cílem je zlepšit zdraví
10 Dub 2020

Po-Salviniovská levicová vláda učiní z výuky katechismus klimatické změny povinný školní předmět

Italský ministr školství Lorenzo Fioramonti oznámil, že pokroková Itálie se stane první zemí světa, která z doktríny klimatické změny učiní povinný školní předmět.
10 Dub 2020

Ekoteroristé z Rebelie vyhynutí můžou žalovat policii, jelikož soud zakazování jejich sabotáží prohlásil za ‚nezákonné‘

Nejvyšší soud ve středu rozhodl, že zákaz protestů v Londýně pro klima-alarmistickou bojůvku Rebelie vyhynutí byl nezákonný, což může vést ke stovkám žalob z jejich řad.
TOPlist