Denní archiv: Úterý, Červen 9, 2020

9 Čvn 2020

Aktivisté přitvrzují

S klimatem se sice ani letos, ani v posledních letech nic mimořádného nestalo, ale klimatičtí aktivisté, lidé, kteří si založili svou politickou kariéru na výhrůžce, že nás klima zničí, nebude-li po jejich, proti nám právě teď organizují
9 Čvn 2020

Čeká nás skutečně zákaz uhlí?

Tzv. uhelná komise by měla připravit v nejbližší době scénář pro konec uhlí v ČR v letech 2030 až 2050. Klimatičtí záškoláci, kteří v pátek opět stávkovali a demonstrovali, prý za záchranu klimatu, tak mohou být spokojeni.
9 Čvn 2020

S novou EU do „zeleného otroctví“

První prosincový den 2019 převzala vládu nad Evropskou unií dvojice politiků, kteří hlasitě a sebevědomě naznačují, že se nám po jejich předchůdcích Junckerovi a Tuskovi bude snad i stýskat. Předsedkyní Evropské komise se stala Němka Ursula von
9 Čvn 2020

ZLATÉ DOBY POKROKU KONČÍ

Když ministr Brabec vypočítává, co musíme udělat, jak musíme přejít na elektřinu, ale zároveň zrušit elektrárny, jak musíme zateplit domy, což znamená už žádný dům nepostavit, co nás tedy čeká?
9 Čvn 2020

EU odhlasovala vyhlášení ‚klimatické nouze‘, stará dobrá skutečná Evropa zuří

Evropský parlament odhlasoval vyhlášení ‚klimatické nouze‘. To je součástí ambiciózního plánu nastupující předsedkyně Evropské komise Ursuly von der Leyen, aby se z Evropy stala první uhlíkově nulová společnost.
9 Čvn 2020

10 předpovědí Al Gora o globálním oteplování o 13 let později – vůbec nic se nesplnilo!

„Nebesa padají! Nebesa padají! Probuďte se, než bude příliš pozdě!“ by Larry Tomczak (dates updated)
9 Čvn 2020

Militantní ekofanatik chce zavírat elektrárny i lidi

Student výtvarných umění Tadeáš Pochman v rozhovoru pro Seznam řekl, že by se měly české uhelné elektrárny zavřít do roku 2025. Majitele mosteckých dolů Pavla Tykače by prý zavřel hned. Nevím, který z jeho výroků je nebezpečnější.
TOPlist