Denní archiv: Čtvrtek, Září 3, 2020

3 Zář 2020

Zelený sen

Neexistují nikde na světě příhodnější podmínky na využití sluneční a větrné energie než na západě Spojených státu. Ještě nedávno guvernéři Arizony, Nevady, Nového Mexika a především Kalifornie agresívně propagovali jejich využití.
3 Zář 2020

EK navrhla nařízení o klimatické neutralitě k roku 2050

Brusel – Evropská komise dnes přišla s návrhem takzvaného klimatického zákona, podle něhož bude Evropská unie muset do poloviny století vyvážit všechny emise skleníkových plynů ekologickými opatřeními. Nařízení nepočítá s okamžitým zpřísněním limitů k roku 2030, po
3 Zář 2020

Naděje umírá poslední (a asi už umřela)

Kůrovcová apokalypsa byla z veřejných sdělovacích prostředků vytlačena aktuálnější a mediálně vděčnější „čínskou chřipkou“, a tak má vláda a politická reprezentace naději, že kůrovcová kalamita, jako pouhá nevýznamná nepříjemnost, upadne v zapomenutí.
3 Zář 2020

Klimatičtí aktivisté, koronavirus a my ostatní

Čeští klimatičtí aktivisté vydali brožuru s názvem „Klimatická spravedlnost bude, jenom se to musí dobře zorganizovat“. Zapomněli dopsat, co si říkají zatím jen potichu mezi sebou – my už vás k ní donutíme, ať chcete nebo ne.
3 Zář 2020

Elektrodebilita na druhou

Lidé, počítejte! Budeme jezdit na elektřinu z přídělu? Nebo z nafty? Nebo z plynu? Nebo na dřevoplyn?
3 Zář 2020

Zdražování masa se v EU chystá. Připravuje se Zelený úděl chudoby

Nevím, jestli jsme v Evropě neudělali pro životní prostředí dost už tím, že vymíráme, jestli opravdu máme vymírat zdravě, než budeme nahrazeni muslimy s jinými dietními a dalšími návyky.
3 Zář 2020

Proč nesmíme přijmout „uhlíkovou neutralitu“

Vedení EU si schválilo v podstatě „totální válku proti CO2“, s tím, že není nic důležitějšího. Popisujeme šest důvodů, proč naopak česká vláda musí uhlíkovou neutralitu odmítnout.
3 Zář 2020

Merkelová a s tím Novým Zeleným údělem už mají výsledky: Dohnaly Německo do recese, čísla jsou katastrofická!

Pokrokový útok proti německému kdysi proslulému automobilovému a zpracovatelskému průmyslu si už zjevně vybírá svou daň, jak země protlačuje svoji progresivistickou Zelenost tlumením motorů s vnitřním spalováním a uhelných elektráren.
TOPlist