Měsíční archiv: Září 2021

29 Zář 2021

Piráti s EU chtějí zdražit benzin na 44 kč za litr (a ODS tomu nechce bránit)

Naprosto ignorovaným tématem voleb jsou nové Zelené eko-daně, jejichž výslovným cílem je, aby si společnost už ekonomicky nemohla dovolit žít „neekologicky“. Tyto daně navrhují ruku v ruce EU se zelenými stranami a už známe jejich konkrétní vzorečky
29 Zář 2021

Zelená „magořina“ z Bruselu. Pak průmysl v Evropě skoupí Čína a Arabové, varuje Čížek z SPD

Energie i potraviny zdražují. Rostoucí nervozitu občanů, na jejichž rodinné rozpočty zdražování doléhá, může do budoucna ještě zhoršit unijní „Green Deal“, o kterém například předseda ODS Petr Fiala prohlásil, že je třeba se s ním smířit. „SPD
29 Zář 2021

Elektromobilita je zelený podvod

Více než 170 vědců a odborníků z mnoha zemí včetně ČR peticí vyzvalo vedení EU, aby přehodnotilo podporu elektromobility. Místo masové výroby elektroaut, která snížení emisí nepřinese, žádají vědci podporu syntetických paliv. 
29 Zář 2021

Průzkumy o klimatu jsou manipulativní

Neptejte se lidí, jestli je globální oteplování. Ptejte se, kolik můžou platit za elektřinu a jaké snesou daně. Protože bez prudkého růstu životních nákladů a daní se ten „boj s klimatickou změnou“ neobejde.
29 Zář 2021

Zastavme špinavé praktiky aktivistů

Klimatičtí aktivisté zahájili akci „Zastavme špinavé prachy“ mající za cíl přimět pojišťovny, aby neposkytovaly svoje služby firmám provozující „fosilní byznys“. Podle mne však přílišnou čistotou neoplývají ani jejich praktiky.
29 Zář 2021

Evropský klimatický zákon

Letošní mimořádně studené jaro nijak neochladilo zápal unijních klimatických alarmistů pro jejich věc. Zelený úděl dále triumfuje. Čeká nás politicky velmi „horké“ léto. Přichází Evropský klimatický zákon a balíček Fit for 55.
29 Zář 2021

I velké firmy již chtějí vytloukat klín klínem

Neštěstí klimatismu tkví v tom, že řeší pouze jednotlivosti. Jeho věřící pro ně nevidí celek. Jenže bez vidění celku není možné přijít na celkové a dlouhodobě funkční řešení. A bez něj to nejde.
29 Zář 2021

Jak vidí energetiku velcí hráči?

Politici se stále nechtějí, nebo neumějí rozhodnout, jak to tedy u nás bude v budoucnu s výrobou elektřiny a tepla. Přitom je to v mnoha ohledech mimořádně důležité téma. Své názory a záměry tak začali říkat sami
TOPlist