Denní archiv: Středa, 20 října, 2021

20 Říj 2021

EKOLOGIE: Co chybí v průzkumech veřejného mínění

Zelení výzkumníci se ptají lidí na to, kdy má Česko skončit s uhlím, nebo kolik produkuje emisí. Neptají se však na to, jestli lidé vědí, čím jde uhlí spolehlivě nahradit. Manipulací je však v průzkumech víc.
20 Říj 2021

KLIMA: Kde udělali soudruzi z NDR chybu?

Neměl jsem právě nejlepší pocit, když jsem rozklikával odkaz na jeden článek, který mi přistál v mailu.
20 Říj 2021

Zelený skok vpřed

Současné vedení Evropské unie již řadu let připravuje zásadní změny v životech všech občanů členských zemí. Ambiciózní plány, představené Evropskou komisí jako Green Deal (Zelený úděl), otáčí kormidlo dějin naprosto nečekaným směrem. Podobně, jako když soudruh Mao
20 Říj 2021

Test: jak se pozná cyklozmrd?

Tento server je pověstný tažením proti bezohledným, psychopatickým, sadistickým a ostatním účastníkům silničního provozu úmyslně či hrubou bezohledností škodícím uživatelům bicyklů. Leckdo si může myslet, že řidiči aut vedou totální válku proti cyklistům, leč není tomu tak.
20 Říj 2021

GREEN DEAL: VELKÉ VOLEBNÍ TÉMA

Zelená levice napříč evropskými státy jede na vítězné vlně. Daří se jí prosazovat její radikální sociálně inženýrský projekt Green Deal. Ale ještě je možné to zvrátit.
20 Říj 2021

Peklo od elektrického autobusu v německém Hanoveru, explozivní požár

Jen den před zprávy od EIKE o požárech e-vozidel v Číně, postihla kletba elektro-vozů i německý Hanover.
20 Říj 2021

Bejlopasové prohráli soud proti masožravé reklamě

Úřad pro reklamní standardy (ASA) v projevu zdravého rozumu ne vždy vídaného u vládních orgánů rozhodl proti Britské veganské společnosti a Lidem za etické zacházení se zvířaty (Peta) v jejich napadení multimediálních reklam, které tvrdily, že jíst maso je
TOPlist