Denní archiv: Pondělí, 8 listopadu, 2021

8 Lis 2021

NUCENÝ ROZMACH ELEKTROAUT PŘINESE DALŠÍ KRIZI

Tvrdit to někdo, kdo hoří pro benziny a diesely, mohli bychom nad tím mávnou rukou, říká to ale spoluzakladatel firmy vyrábějící „zelené” pohony. Nedostatek čipů bude prý legrace vedle toho, co přijde.
8 Lis 2021

Žluté vesty 2.0? EU se potýká s rozsáhlými nepokoji, neboť Zelené politiky vyhání ceny energií vzhůru

Radikálně Zelená agenda Evropské unie hrozí rozpoutáním rozsáhlých nepokojů, jaké zažila Francie od hnutí Žlutých vest, jelikož v celém bloku rostou ceny energií.  
8 Lis 2021

Deník spisovatele – klima-alarmismus přitahuje pozéry a pokrytce…

Kdo zná historii, ví, že každé náboženství plodí pokrytectví, když ti největší moralisté zpravidla káží vodu a pijí víno. Dnes se vzývá ve všech pádech tzv. změna klimatu
8 Lis 2021

Britové se klepou strachem z blackoutu

Požár vyřadil ze hry kabel, který přivádí pod mořem do Británie francouzskou elektřinu. Britové se ocitli v kritické situaci a na hraně blackoutu. Zatím nenastal, ale ceny elektřiny letí do nebes. Ekoaktivisté zřejmě dál tleskají.
8 Lis 2021

NĚMECKO: Klimatické plány jsou nereálné

Největší investice do obnovitelných zdrojů uskutečňuje Německo. Jejich nespolehlivost mu však stejně neumožňuje dodržet „uhlíkový rozpočet“ na množství vypouštěného CO2. Cesta k „uhlíkové neutralitě“ je zjevně delší, než si zelení aktivisté z Bruselu přejí.
8 Lis 2021

EVROPA: Benzín a nafta za 50 Kč

aneb Budoucnost Německa a Evropské unie Německo se kdysi zasloužilo v éře rozděleného státu o boom automobilismu v jeho západní části. Nyní se díky iracionální energetické politice zaslouží o jeho zkázu.
8 Lis 2021

ZELENÝ ÚDĚL: Panika začíná, recept stále chybí

Na Titaniku pořád hraje muzika, ač pod čarou ponoru zeje díra. Stejně jako v roce 1912 „nepotopitelná“ loď se i EU žene plnou parou do záhuby. A nikdo tomu nevěří. Tomu, že nebude ani elektřina, ani peníze.
TOPlist