Denní archiv: Středa, 24 listopadu, 2021

24 Lis 2021

Kam se v inverzi schovali zelení progresivisté?

Stačí se poslední dny podívat z okna: Inverze. Je denní světlo. Nehne se ani zbylý lísteček na stromě. Sluneční elektrárny navzdory překvapení pseudozelených akivistů a progresivistů v Bruselu i v Praze jsou ve výrobě rovné NULE.
24 Lis 2021

EVROPA: Přidá se Fiala?

Maďarská vláda zdvihla prapor rozumu Evropané se bojí, zda budou mít v zimě elektřinu a teplo, nebo zda budou mít na to, aby je zaplatili. Brusel chce přesto navrhnout „klimatické“ zdanění automobilové dopravy a domů, včetně rodinných.
24 Lis 2021

SPOLEČNOST: Myslíte při sexu… na klima?

A ví o tom vaše žena? Na co myslíte při sexu? No fuj. Že se nestydíte. Uvědomělý občan by měl myslet na uhlík, na planetu. A ne na nějaké nemravnosti.
24 Lis 2021

NEJVĚTŠÍ AUTOMOBILKY I ZEMĚ SVĚTA SE ODMÍTLY ZAVÁZAT KE KONCI SPALOVACÍCH AUT V ROCE 2040

V postojích automobilek i politiků je někdy těžké se vyznat. Na jednu stranu skoro nenechají uplynout den, kdy by neavizovali snahu skončí se spalovacími auty nejlépe zítra, když ale mají možnost totéž byť nezávazně slíbit pro 19
24 Lis 2021

Odchod strany zelených na smetiště dějin a Markéta Pekarová Adamová

V nedávné historii se česká politická scéna obohatila o stranu zelených, která se dokonce dostala do parlamentu a při šesti poslancích měla čtyři ministry. Těmito ministry byl Karel Schwarzenberg, Martin Bursík, Džamila Stehlíkova a Dana Kuchtová.
24 Lis 2021

Je čas opustit společný evropský energetický systém

Němci si v roce 1998 prosadili společný energetický trh. Tenkrát se tato myšlenka jevila jako neškodná a vhodná. Následně u nich došlo k zeleno-levicové masivní orientaci. Z toho vznikla tzv. Energiewende.
24 Lis 2021

Komu vadí jádro? Kolaborantům a nejhloupějším aktivistům

Zdá se, že alespoň v něčem se vrací zdravý rozum. Jádro bude zřejmě uznáno za bezemisní zdroj a bude moci být podpořeno. Ale pozor, stále má silné protivníky. Kdo to je?
TOPlist