Denní archiv: Úterý, 30 listopadu, 2021

30 Lis 2021

EVROPA: Malá sonda do mozků europoslanců

Nemůžete pochopit, proč velká část europoslanců sveřepě ignoruje jednoznačná energetická fakta? Vysvětlením je, že ignorují všechna fakta, která nepasují do jejich levičáckých schémat.
30 Lis 2021

Zalednění Antarktidy přivodil tektonický posun

Nová teorie viní z náhlého dramatického ochlazení Země pokles mořského dna. Došlo k němu v Jižním oceánu před 34 miliony let.
30 Lis 2021

ŠÉF NĚMECKÉ ENERGETICKÉ SPOLEČNOSTI TO ŘEKL JASNĚ: “SMĚŘUJEME K ENERGETICKÉMU KOLAPSU”

Šéf E-onu Birnbaum varuje před vypínáním proudu v celých městech. Rozvodová síť je na hranicích výkonnosti. Nebude už schopná zvládat nárůst obnovitelných energií. Očekávat lze trvale vysoké ceny, preventivní vypínání elektřiny v celých městech, nebezpečí blackoutu a cyberútoky.
30 Lis 2021

Šetřete elektřinou, nebo vám ji vypneme. Francii hrozí tma a zima

Evropu čeká energeticky krušná zima. Již dlouho se hovoří o případných výpadcích v přetížené síti, dnes ale tato slova v některých evropských státech nabývají konkrétních rozměrů. V Británii se minulý měsíc omezovala spotřeba v továrnách. A kupříkladu
30 Lis 2021

Lidé do ulic. Výbuch zelených plánů. Česko, Německo, Rusko: Expert už ví

Pár pořádných blackoutů, demonstrace proti extrémním cenám energie a bude konec s plány na boj proti klimatu, soudí meteorolog a publicista Milan Šálek. Předvídá, že až Němci zavřou jaderné elektrárny, začnou brát elektřinu od nás a spalovat
TOPlist