Denní archiv: Úterý, 14 prosince, 2021

14 Pro 2021

Poláci hodili do Green Dealu vidle: Zastavení systému EU pro obchod s emisemi? První vzpoura po nástupu zeleného Tálibánu v Berlíně. Budoucí členové Fialovy vlády ve zmatku. Dopadne Fiala jako Nečas?

PAVEL KOPECKÝ sleduje vzpouru v polském vězeňském baráku v koncentračním táboře zvaném EU a také zděšení a zmatek v očích nastupujících ministrů budoucí vlády bruselské pětky
14 Pro 2021

EVROPA: Tak nám zlikvidovali trh…

„A kterej trh?“ otázal se Švejk. „Ten na Smíchově, nebo ten v Horní Dolní?“ „Ale milostpane, žádnej jarmark, ale tenhle ten kapitalistickej trh, co na něm fungovala ta poptávka a nabídka. Práskli ho v Bruselu, milostpane.“
14 Pro 2021

ROZHOVOR: Zamlčené „zelené“ výpočty

Ohledně energetické situace nejen v Česku jste vyzpovídal mnoho tuzemských politiků. Jaké strany mají o vývoji energetiky reálné představy a jaké naopak podléhají zelené ideologii a nesou prapor Zeleného údělu?
14 Pro 2021

EKOLOGIE: Zelené filmování pojede i na uhlí

Asociace producentů v audiovizi představila projekt Greenfilming. Jde o systém doporučení pro ekologicky šetrnější natáčení filmů. Například se mají používat elektromobily, které ale samozřejmě budou poháněné elektřinou vyrobenou především z uhlí a jádra.
TOPlist