Denní archiv: Pondělí, 5 září, 2022

5 Zář 2022

KLIMA: O politice nadřazenosti

Lidstvo dnes již údajně ovlivňuje klima na Zemi. Je to dáno politikou nadřazenosti, kterou lidstvo už v historii mnohokrát vyzkoušelo s tragickými následky.
5 Zář 2022

ENERGIE: Co nám o zásobách plynu neřekli

Kdekdo mluví o tom, že Evropa je ve válce s Ruskem. Přičemž Putinovo Rusko útočí tím vůbec nejtěžším kalibrem, jaký si kdo uměl představit, totiž zemním plynem. A zimou předem se choulící Evropa mu jeho útoky trpí.
5 Zář 2022

BIG BEN: Žádná klimatická krize nehrozí

Za těch zdánlivě nekonečných týdnů tropických veder a sucha, kdy už se nám zdálo, že Evropa je na cestě k přeměně v poušť, mohla tato zpráva vyvolat mávnutí rukou a sarkastický úšklebek coby zjevný hoax a konspirační
5 Zář 2022

Rychlý konec elektromobilů: Zprvu si je EU prosadila, nyní je zakázala. Vadí jí jedna „drobnost“

Evropská komise zvažuje reklasifikaci lithia v seznamu zdraví nebezpečných prvků. Mohlo by to ohrozit výrobu baterií pro elektromobily a značně zpomalit proces jejich nástupu.  
5 Zář 2022

„Green Deal. Zelený fanatismus!“ Zeman a Klaus si notovali na Zemi živitelce. Toto jsme pak slyšeli mezi stánkaři

Prezident Miloš Zeman, exprezident Václav Klaus, premiér Petr Fiala, ministr zemědělství Zdeněk Nekula, hejtman Martin Kuba a mnozí další, nejen z české politické scény, přijeli na letošní ročník agrosalonu Země živitelka v Českých Budějovicích. Premiér Fiala vysvětlil,
TOPlist