Denní archiv: Čtvrtek, 8 září, 2022

8 Zář 2022

CELOEVROPSKÉ ŘEŠENÍ? CO TO JE?

Zcela  impotentní pětihlavá  saň  vynalezla  novou  mantru. Prostě nové písmo svaté – CELOEVROPSKÉ  ŘEŠENÍ! Míněno  zkrocení cen  energií!  Něco vynalézt  už opravdu museli.  V situaci kdy  burzovní cena  elektřiny  překročila  1000 Euro MWh  –  jak  jsem  psal už v 
8 Zář 2022

Marné volání, ale legrace už opravdu končí

Poslechněte si další z pravidelných audiokomentářů, které Václav Klaus namlouvá pro rozhlasovou stanici Frekvence 1. Tentokrát o energetické krizi a snahách zastropovávat ceny.
8 Zář 2022

NÁZOR: Už je to tady!

I toto heslo zaznělo na sobotní demonstraci. Bylo jen otázkou času, kdy se klíčových témat, o kterých standardní strany mlčí, chopí jiní. Stalo se. A to ještě není ani podzim, natož zima.
8 Zář 2022

ÚVAHA: Musí se historie opakovat?

Našim předkům se začátek minulého století evidentně nepovedl a dál už se vezli ve vleku událostí. A přitom to začalo tak dobře. Velkým technickým pokrokem a rozvojem průmyslu a technologií. Haber s Boschem nalezli způsob, jak katalyticky
8 Zář 2022

Kdo chce levnější energie, nemusí fandit Putinovi

Víkendová demonstrace a reakce na ni ukázaly jeden ze zásadních problémů současné vlády. Ta zjevně stále nepochopila, že strach lidí z vysokých cen a budoucnosti neznamená, že jsou fanoušci Putinova Ruska.
8 Zář 2022

Nebinární Johanka a rasista Vinnetou

O tom, že Západ v obecné rovině směřuje ke společenské katastrofě, není pochyb. Kromě „korektnosti“ ale největší podíl na propadu Západu nese politika boje s klimatickými změnami.
TOPlist