Denní archiv: Pondělí, 12 září, 2022

12 Zář 2022

Holandská vláda sedlákům odmítla uhnout z časového rozvrhu Zelené agendy

Holandská vláda ve středu na druhé schůzce kabinetu se zástupci organizací sedláků prohlásila, že o časovém rozvrhu realizace drakonických klimatických norem se diskutovat nebude.
12 Zář 2022

Němci mají přejít na veganství, aby zachránili prostředí, navrhuje strana Zelených v Brémách

Tento návrh přichází po výzvách německého spolkového ministra zemědělství na zdanění masa a na donucení rodiny s nižšími příjmy vařit vegansky. Obyvatelstvo německého města Brém musí drasticky omezit svou spotřebu masa a začít vařit jen veganská jídla, aby
12 Zář 2022

Eko-papaláši a jejich podíl na požáru v Hřensku

Při zahájení výstavy Země živitelka připomněl pan prezident Zeman požár v České Švýcarsku a dopady pokusů Martina Bursíka a jemu podobných kavárenských ekologů na národní parky a lesy v ČR. Chyby a omyly se stále opakují.
12 Zář 2022

O DEMONSTRACI, PROTEKTORÁTU A INKOGNITO PREMIÉROVI

Sobotní velká demonstrace na Václavském náměstí, která jako špička ledovce poodhalila obří rozsah nespokojenosti a pocitu ohrožení v české společnosti, je stále na politické a mediální scéně předmětem úvah a komentářů. Ty mainstreamové většinou nacházejí milosrdné vysvětlení, že příčinou
12 Zář 2022

CO BUDEME JÍST, KDYŽ NEBUDOU POTRAVINY?

Hromadné zabírání holandských, britských, amerických a jiných zemědělských hospodářství má celkem dva důvody. Jednak je snaha na těchto pozemcích vybudovat obrovská města pro stále přicházející migranty z chudých zemí. Těchto jsou očekávány miliony a snad i miliardy.
TOPlist