Denní archiv: Středa, 14 září, 2022

14 Zář 2022

DOKUMENT: Výzva ministrům energetiky zemí EU před zasedáním v Praze

Výzva ministrům energetiky zemí EU před zasedáním v Praze 9. 9. 2022: Zachraňme Evropu před sebezničením: Energetickou válku proti EU zahájil Green Deal for Europe, Putin situace jen využívá
14 Zář 2022

Zastavte toto šílenství

Slovo šílenství se vyskytuje v souvislosti s energetikou často, obvykle ve spojení se zeleným šílenstvím. Obvykle je to ve vyjádřeních takzvaně disentních, zde na Psu jste se s tím museli setkat často.
14 Zář 2022

A dál už nic

Dnes mají české dálnice kulaté narozeniny. Je to totiž zrovna 55 let, co se započalo s výstavbou naší dálniční sítě. Jasně, projekty a pokusy tu byly mnohem dříve, dokonce i několik nesouvislých a nenavazujících kousků bylo téměř dostavěno
14 Zář 2022

Energetická krize záminkou pro „více Evropy“

V souvislosti s energetickou krizí se opět objevil požadavek na nalezení „evropského řešení“. Jako ostatně při každé krizi. Nenajde se samozřejmě nic a jediným výsledkem bude volání po „více Evropy“. Jako ostatně při každé krizi.
14 Zář 2022

Německé zelené šílenství neskončilo.

Jak by také mohlo když německým ministrem hospodářství je zelený šílenec? I v Německu si moc dobře uvědomují, že odpojení posledních tří německých jaderných elektráren je špatné a nepochopitelné. V této energetické krizi šílené.
TOPlist