Denní archiv: Sobota, 29 dubna, 2023

29 Dub 2023

Fiala hloupě tančí kolem drahého plynu

Podle evropského statistického úřadu Eurostat u nás zdražil plyn nejvíc v celé EU. Opozice to označila za energetický debakl vlády. Premiér Fiala se naopak čílí, že čísla Eurostatu jsou chybná. Sám přitom dělá chybu.
29 Dub 2023

ROZHOVOR: Klimatické tažení nám nepřináší žádnou výhodu (1)

„Když nebudeme mít zdroje schopné spolehlivě dodávat elektřinu v zimě, bude se regulovat poptávka po ní. Tedy vypínat dodávka,“ varuje v rozhovoru Lubomír Lízal. Foto: Lubomír Lízal „Všechny akce v energetice jsou dotované, nebo tažené zákazy, jako
29 Dub 2023

13 apokalyptických předpovědí z roku 1970: Ani jedna se nesplnila

Protože je klimatický alarmismus velkým tématem globalistů již více než půlstoletí, lze se podívat na mnohé apokalyptické předpovědi s větším odstupem. Nyní je to navíc o to naléhavější, že právě klimatický alarmismus je základem současné politiky fašistické EU.
29 Dub 2023

Rodinné auto, ekologické. I tomu vypustili kola. Blamáž aktivistů

Vozy SUV jsou katastrofou pro klima, dali ekologičtí aktivisté v Brně za stěrač majitelům padesáti vozidel, a vypustili jim kola, aby jejich nebezpečného žrouta paliva „zneškodnili“. Automobilový expert Filip Turek si ale povšiml, že tito aktivisté se
29 Dub 2023

Chlapci začalo za jízdy hořet elektrokolo, kusy baterie létaly vzduchem

Přímo za jízdy začalo hořet elektrokolo chlapci, který včera odpoledne projížděl Schwarzovou ulicí v Plzni. Zasahovat museli hasiči. Podle nich podobných událostí v poslední době přibývá.
TOPlist