Měsíční archiv: Červenec 2023

29 Čvc 2023

POŽÁRY V ŘECKU I JINDE COBY NÁSLEDEK ZMĚNY KLIMATU? NE!

Požáry v Řecku i jinde coby následek změny klimatu? Ne, tvrdí moravský zemědělec a bloger Daniel Sterzik, zvaný Vidlák. „Pokud někde začal požár, hasiči ho uhasili. Jenže s přírodou se o tom nikdo nebavil a ona dál produkovala
29 Čvc 2023

Greta Thunbergová – klimatický dezolát

Greta Thunbergová vyfasovala pokutu za neuposlechnutí policejních pokynů na demonstraci „za klima“. Verdikt odmítla přijmout a místo toho šla na další demonstraci. Odtud byla dvacetiletá aktivistka policií rovněž vyvedena.
28 Čvc 2023

Hrozí, že rušivé „inteligentní měřiče“ promění britské domácnosti v panoptikum Net Zero

Net Zero Watch varuje, že odříznutí bude součástí dekarbonizační jednotky Net Zero Watch varuje, že inteligentní měřiče jsou hrozbou pro soukromí a svobodu svědomí.
28 Čvc 2023

Na lodi u nizozemských břehů se vznítil elektromobil. Posádka se zachraňovala skokem do vody

Rozsáhlý požár propukl v noci na středu na lodi s nákladem bezmála 3000 aut u nizozemského ostrova Ameland v Severní moři. Jeden člověk zahynul, dalších 22 se zachránilo skokem do vody nebo s pomocí vrtulníků. Někteří utrpěli zranění.
27 Čvc 2023

„Ne změna klimatu. Jinak.“ Požáry? Drtivé vysvětlení, jde i o EU

VIDLÁKŮV TÝDEN Požáry v Řecku i jinde coby následek změny klimatu? Ne, tvrdí moravský zemědělec a bloger Daniel Sterzik, zvaný Vidlák. „Pokud někde začal požár, hasiči ho uhasili. Jenže s přírodou se o tom nikdo nebavil a
27 Čvc 2023

Diverzní akce na slavnostní veganské večeři aneb Klimatičtí extrémisté ochutnali vlastní medicínu

Trpělivost s protesty organizace Just Stop Oil dochází čím dál většímu počtu lidí, a tak se začínají objevovat různé „diverzní“ počiny, které činnost aktivistů narušují. Jedním z nich byl o víkendu alarm zavěšený na baloncích vysoko pod stropem.
27 Čvc 2023

MANIPULACE KLIMATICKÝCH PROPAGANDISTŮ NEZNAJÍ MEZÍ

V poslední době se doslova vyrojila spousta informací, které měly vyvolat dojem, že právě procházíme klimatickou změnou, která brzy přejde do katastrofy, pokud okamžitě nepřestaneme produkovat nadměrné množství CO2.
26 Čvc 2023

Progresivní šílenství samo nepřestane

Po posledním rozhodnutí amerického Nejvyššího soudu stoupá tlak na zrušení různých oddělení na podporu diverzity a inkluze. A klimatická aliance finančních firem ztrácí členy poté, co jí státní zástupci několika amerických států upozornili na porušování zákona.
TOPlist