Řidič dostal po roztržce ránu nožem, hledá se divoce ujíždějící cyklista

Uveřejněno dne 7 července 2022 v 13:47
Policisté se snaží rozplést spor, při kterém byl v pátek odpoledne v centru Brna pobodán řidič osobního auta. Klíčovým svědkem je muž, který z místa divoce ujížděl na kole.
Mladý řidič byl pobodán nožem v pátek po 14. hodině v ulici Kotlářská po rozepři s jiným mužem. Podle záchranářů utrpěl potenciálně závažná poranění a byl transportován na urgentní příjem Fakultní nemocnice Brno.

„Druhý účastník konfliktu ale před příjezdem policistů pohotově zmizel,“ uvedl policejní mluvčí Petr Vala. Ten nechtěl blíže specifikovat žádné podrobnosti, tedy ani příčinu či průběh konfliktu.

Policisté nicméně zveřejnili záběry muže na kole, který je podle nich klíčovým svědkem incidentu, s žádostí o jeho identifikaci.

Jeho roli Vala rovněž odmítl specifikovat, ze záběrů je však patrné, že z místa ujížděl velice překotně a hazardérsky kličkoval mezi auty nebo jel po chodníku.

Policisté uvítají rovněž svědectví dalších lidí, kteří mohli konflikt zaznamenat, případně záběry z palubních kamer projíždějících aut.

Zdroj

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

TOPlist