POTŘEBUJEME NOVEJ SVĚTOVEJ ŘÁD!

Uveřejněno dne 11 července 2022 v 15:27

Globalisti nám tvrdí, že prej v blízkej budoucnosti nebudeme nic vlastnit (protože všechno budou vlastnit oni) a budeme šťastní. Nevim jak vy, ale nějak mám silný pochyby o tom, že by z takový situace byl někdo z nás šťastnej.

Takže mám lepší nápad.

Co byste řekli na svět, kde nebudou nic vlastnit Klaus Schwab a Bill Gates? Nemáte pocit, že to k vašemu štěstí přispěje mnohem víc, než když oni seberou všechno vámTak povstaňte a pojďte všechno sebrat jim!!

Rockefeller, Rothschild, Soros, Kissinger, Bush, Clinton, Trudeau, Macron, Leyen… všichni jsou to jenom paraziti. Necháme si snad od nich navěky poroučet? Proč? Co pro nás kdy udělali? Všechno, co kdy udělali, bylo jen a jen pro ně.

Necháme lidi, co lítaj soukromejma letadlama, aby nám říkali, že nemáme jezdit autem? Necháme lidi, co maj tisíckrát nebo miliónkrát víc majetku než my, aby nám říkali, že se musíme uskromnit? Necháme lidi, kteří vlastním rozhodnutím způsobili nedostatek plynu a obří nárůst jeho ceny, aby nám říkali, že máme míň topit? Proč bysme to sakra měli dělat?!

Jakej máme důvod ty dementní psychopaty v čemkoliv poslouchat, když nám jen škodí? Proč se máme podílet na systému, kterej nám ničí zdraví, okrádá nás a zabíjí nás? Mimochodem, když už si teda kladem důležitý otázky – proč bysme vůbec měli dodržovat zákony? Dodržujou je snad oni?! Leda ve snu. Zákony jsou JEJICH pravidla, jak NÁS okrádat a ovládat. Musíme bejt trochu na hlavu, že se jima pořád ještě řídíme, když oni sami na ně zvysoka serou.

Je na čase to všechno otočit vzhůru nohama, než skončíme zavřeni doma, připoutáni řetězem k topení, s mikročipem v hlavě, roubíkem v hubě a padesáti injekcema nějakejch toxickejch sraček v těle. Tahle planeta je nás všech, ne jen jejich. Svoboda je základní právo, ne komodita na příděl podle toho, jak komu lezete do prdele.

Je čas všechny ty bilionářský parazity najít, zabrat jim baráky, sebrat jim auta, chaty, bazény, i ty letadla. Rozdělíme si jejich peníze. Každej z nich jich má dost pro milióny z nás. Je tu na tej naší planetě dost všeho pro všechny. Jakejkoliv nedostatek je umělej a záměrnej.

Nebudeme na nich samozřejmě páchat žádný násilí. Naopak – pro jejich dobro do nich napícháme všechny existující vakcíny, aby byli super zdraví, a pak je budeme někde izolovat, aby se od nás neočkovanejch nemohli nakazit. Zadarmo je nakrmíme červama, syntetickym masem a geneticky modifikovanou sojou. Postaráme se o ně stejně dobře, jako se oni starali o nás. Jen si trochu prohodíme role.

Jedna zajímavá věc, kterou politici vždycky říkaj před volbama a píšou si na plakáty, je, že „je čas na změnu“. V tom s nima naprosto souhlasim! Je to možná jediná rozumná věc, kterou kdy politici řekli. Akorát se jim nějak nikdy nepodařilo tu změnu doručit, když teda nepočítám naší současnou vládu, která přinesla celkem viditelnou změnu k horšímu. To ale tak úplně nebyl ten typ změny, co jsme chtěli, že jo. Jestli chceme nějakou dobrou změnu, musíme diktovat pravidla my a ne oni.

Takže si uděláme ten „novej světovej řád“ po svym. Ten starej totiž opravdu stojí pěkně za hovno. Začneme tim, že přestaneme poslouchat zazobaný magory, kteří nám jen škodí. Koneckonců, nás je podstatně víc.

Jako symbol změny navrhuju, aby všichni, kdo ještě maj televizi, jí donesli na jednu velkou hromadu před budovu parlamentu. Postavíme tam takovej monument na památku tý chvíle, kdy jsme se konečně rozhodli přestat poslouchat fanatický magory a dělat jim otroky.

Ale nikoho nenutim, samozřejmě. Komu vyhovuje otroctví, může pokračovat jako doteď.

Zdroj

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

TOPlist