NEVÍDANÁ DRZOST BRUSELU

Uveřejněno dne 21 července 2022 v 10:06

O škodlivosti bruselské úřednické enklávy pochybují jen eurounijní proliberální zaslepenci z řad obyvatelstva a samozřejmě politici, kterým existence tohoto molochu dává naději, že jednou povýší, případně jim tento kryje záda v jejich zločinném konání v jimi spravovaných zemích. Extrémně předražené instituce, jakými jsou Evropská komise a Evropský parlament stojí nejen obrovské množství peněz, ale zároveň za ně neskutečně moc škodí a jejich hlavním úkolem je přerozdělování financí, které vydělaly svou prací jiní a byli o ně okradeni, také destrukce všeho, co dosud ke spokojenosti většiny fungovalo.

Letošní léto je dalším normálním létem. Momentální vyšší teploty nejsou žádnou novinkou, tropické dny kontinent v minulosti prožíval také a nikdo se tomu v době prázdnin nedivil. Dokonce i požáry byly, jen jich nebývalo tolik, ale zároveň se neobjevovaly záběry toho, jak jsou lesy zapalovány pomocí dronů a vrtulníků. Snaha zdramatizovat běžné letní počasí je jen dalším počinem ekoteroristů, kteří si vzali za úkol vytvořit klimatickou hysterii. Jak víme z minulosti, počasí na planetě se mění dle určité křivky podobné sinusoidě. Jestliže bylo kdysi Grónsko zelené, nyní tomu tak není, je tedy možné, že se prostě zase někdy zazelená, dokonce i bez existence spalovacích motorů. Ty za to fakt nemohou. Pokusy o změny našich životů vychází z naprosto závadné ideologie, kdy je lidstvu přikládán větší vliv na chování planety, než tomu tak skutečně je. Jediné, co je skutečně alarmující, je schopnost zaneřádit každé volné místo odpadky, z nichž především plasty mohou vytvořit zásadní problém nikoliv pro planetu, ale pro živé tvory na ní. A ano, lidí je možná v některých oblastech více, než je zdrávo, ale to nelze řešit zákeřnou depopulací, ale spíše osvětou, ekonomickými podněty a výchovou. Z toho vyplývá, že Green Deal je ve své podstatě pouze hra o další peníze a omezování obyvatel Země. Ti největší zastánci Green Dealu si létají v tryskáčích, jezdí v limuzínách a bydlí v rezidencích přeplněných technikou na energii náročných. Takže ti nemají vůbec právo cokoliv po ostatních v rámci úspor požadovat.

Horkost letošnímu létu tak dávají především ti, kteří vstoupili do boje proti všem klimatohysterikům, kteří se rozhodli pro naprosto šílená opatření. Snížit uhlíkovou stopu, podobně naložit s dusíkem, omezit výrobu skleníkových plynů, zakázat spalovací motory, zavřít jaderné, uhelné a později plynové elektrárny, evidovat a postupně vyhubit hospodářská zvířata, nahradit jejich maso hmyzem, a nakonec nechat zmrznout a vyhladovět celé národy. Proti tomu se jako první bouří zemědělci a farmáři, což je málo. Přidat bychom se měli všichni, protože je evidentní, k čemu to celé směřuje. Přinejmenším k návratu do jisté podoby středověku, k snižování životní úrovně, drahotě, inflaci, omezení pohybu a vzájemné nevraživosti. To vše pod taktovkou těch nejbohatších a zároveň nejsobečtějších zástupců lidského rodu zároveň řídících politiky například sedící právě v tom Bruselu. Nepočítejme se solidaritou přeplácených úředníků. Právě jim byly navýšeny platy o 8,5%, což je u europoslanců částka mnohem vyšší, než je průměrný plat u nás. U nich jde o pouhé navýšení již tak naprosto nesmyslných výplat, důchodů a dalších pobídek k poslušnosti. Co je nejhorší? Ty peníze na luxusní život jim dáváme my, nikoliv elity, které je jako loutkovodiči ovládají. My si platíme vlastní katy.

Europoslanci a eurokomisaři si tak v době jimi vyvolaných inflace a energeticko-ekonomické krize se svými vyššími náklady poradili velmi snadno a vzhledem k nadstandardním příjmům se jich problémy netýkají. Takoví lumpové, jakým je například Pirát Peksa, jemuž hlasování proti zájmům občanů vlastní rodné země nedělá žádný problém, se tak nejen mají velmi dobře, ale navíc systematicky škodí. A samozřejmě z naší země je tam jemu se blížících plno dalších. Europoslanci zvolení za ANO, Top09, KDU-ČSL a Piráty rozhodně nezastupují většinu z nás a je smutné, že se k nim často přidávají i ti z ODS. O eurokomisařce Jourové je zbytečné hovořit, ta už se usadila na teplém místečku natolik, že zcela propadla liberální ideologii a stala se její hlásnou troubou. Možná se při své návštěvě kriminálu naučila jít s proudem a cestou nejmenšího odporu, aby se nakonec sama stala bachařkou. To při vší úctě k zaměstnancům Vězeňské správy a bez náznaku dotknout se jich. Navýšení platů v úřadech EU o 8,5% je tak možno považovat za maximální výsměch všem obětem jimi vytvořené krize. Nikoliv Rusko a Putin mohou za současný stav. Ten je výsledkem ignorace politiků dlouhodobého a oprávněného varování ze strany Ruska, snahy spustit nesmyslný Green Deal, jehož součástí je Great Reset, a průvodním jevem je také odtržení od reality. V ní žít je s měsíční gáží převyšující chápání běžného člověka těžké. Ten nesmírný luxus podpořený naprosto zbytečnou a kontraproduktivní prací Vám prostě pochopit tragičnost celé situace nedovolí. Proto lidé určující stávající směřování Evropy a dlící často v Bruselu páchají nekonečné zlo s takovou lehkostí a samozřejmostí. Je třeba je včas rozpustit. Nejlépe ihned.

Zdroj

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

TOPlist