NĚMECKÁ MINISTRYNĚ ZELENÝCH CHCE ZŘÍDIT „UDAVAČSKÁ CENTRA“

Uveřejněno dne 10 srpna 2022 000 15:12
Nejde vlastně o žádnou novinku, před časem vyzvala k udávání spoluobčanů také naše vláda. Víc než co jiného to tedy zavání spíš objednávkou z Bruselu, neboť i tam již padlo nejedno slovo o tom, že je třeba občany povzbudit k udávání.
 

Politici samozřejmě nenazývají udávání tím, čím to je – tedy udáváním. Nazývají jej politicky korektně – „nahlašováním nenávistných projevů či dezinformací.“ Vše, co se totiž plně neshoduje s doktrínou jediné pravdy a vybočuje z ideologického rámce, je „dezinformace“ nebo „nenávistný projev.“

Připomínám, že EU již nedávno deklarovala, že hodlá zakázat politickou satiru. A – jak nedávno prohlásil Koudelka – také u nás bude zakázáno hovořit o české šéfce Sněmovny nebo šéfovi Senátu jinak, než v superlativech. Něco podobného zde již bylo, stejné manýry měl například i Hitler, neboť o něm nebo o jeho NSDAP nesmělo být slyšet jediné slovo kritiky.

Německo tak nyní možná bude i našim politikům jakousi předlohou k tomu, jak celé udávání patřičně vylepšit a rozšířit mezi lidmi…

Josefine Paulová, ministryně pro děti, mládež, rodinu, rovnost, uprchlíky a integraci Severního Porýní-Vestfálska za Zelené, chce prosadit projekt, který povzbudí Němce, aby nahlašovali své spoluobčany.

Zprávy naznačují, že Paulová má v úmyslu zřídit čtyři zpravodajská centra, kde by lidé mohli anonymně hlásit jiné lidi, kteří se chovají politicky nekorektně. Mělo by se tak dít prostřednictvím horkých linek. Nahlašovány by měly být zejména „incidenty nepřátelské vůči homosexuálům, migrantům, muslimům, černochům a Romům“ –  a to i ty, které nejsou trestné.

Vláda nejlidnatějšího federálního státu utratí 140 000 eur na zřízení každého centra. Paulová, bývalí učitelka, žije s Katjou Meierovou, saskou ministryní spravedlnosti a také členkou Strany zelených.

„Vzhledem k tomu, že budu i nadále odmítat nekřesťanský genderový jazyk a genderovou ideologii, je již předvídatelné, že mě nějaký horlivý levicový informátor udá ve východoněmeckém stylu Stasi. Budiž,“ odpověděl Dirk Kalweit, místopředseda frakce CDU pro křesťanskou demokracii v zemském sněmu.

Na závěr připomínám, že Severnímu Porýní-Vestfálsku se v Německu přezdívá NRW chalífát. Žije zde tedy největší počet muslimů v zemi, což znamená, že útoky na homosexuály zde nejsou ničím neobvyklým. Jisté je, že muslimové však za svoje verbální ani fyzické útoky trestáni nebudou. Zákon je jako obvykle namířen jen proti původnímu obyvatelstvu…

Zdroj

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist