ŠÍLENSTVÍ POKRAČUJE!

Uveřejněno dne 18 srpna 2022 000 9:16

Ptám se, kdo to zastaví? Smyčka se postupně utahuje, ale tady už jde přeci o naše zdraví! Pan Stanjura klidně ať má doma třeba 10 stupňů (divím se s jakou drzostí tento člověk vystupuje), ale já nechápu proč by měli soustavně trpět občané, kvůli naprosto neschopné vládě a slabému, loutkovému premiérovi!

.
Tyhle totalitní ideologické nesmysly už musí konečně skončit! Vláda, které se považuje za demokratickou nám tady zavadí totalitní diktaturu! Říká nám, co je správné, co si máme myslet, co máme dělat a dnes už i v jaké teplotě máme žít!

Dnes je to snížení teploty, co to bude příště? Pohonné hmoty na příděl, maso jen v neděli, vznik „ministerstva udavačství“ nebo „válečná daň“ na které 5 koalice intenzivně pracuje?! Všechno má svou hranici a tady jsme svědky situace, kdy byla překročena hranice šílenství!

Ne za pravdu se opravdu nemusí mrznout! Pokud žijete ve Střední Evropě v 21. století, tak k tomu absolutně není důvod!

Tato vláda není schopna aktuálně řešit problémy této země a musí skončit!!!

A ne, a opravdu nebude spásou federalizace Evropy – tzn. vytvoření Spojených států evropských (což je dnes už hlavní a neskrývaný cíl EU) – po vzoru strýčka Sama. Právě vznik jednotné Evropy, by znamenal konec definitivní konec svobody a suverenity pro jednotlivé členské země!!! To nikdy nesmíme dopustit, protože by to znamenalo konec života, tak jak ho známe dnes.

Zdroj

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist