Smrt královny: Symbolický předobraz smrti celé západní civilizace. Teprve tohle bude pravá epidemie. Evropa před dokonalým kolapsem. Jen týdny do chaosu? S povstáním elity počítají. Pak spustí vybíjení

Uveřejněno dne 15 září 2022 000 11:34

MIKE ADAMS ve svém americkém Protiproudu (Natural News) hledí se zděšením přes Atlantik, protože správně tuší, že sebevražda EU – zorchestrovaná v rámci Velkého resetu – je za Bidenovy vlády předehrou ke konci a rozvratu Spojených států, jimž beztak hrozí občanská válka

Západní Evropa čelí „totálnímu kolapsu“ kvůli katastrofickému nedostatku a zdražování energií potravin, hnojiv, a průmyslu, konstatuje expert David Dubyne (Situation update). Jeho kolega David Morgan varuje, že evropské banky čelí aktuálnímu nebezpečí systémových selhání (a „bail-inů“). Nejen kvůli svému angažmá na energetických trzích, ale i přání západoevropských vlád dál tisknout ničím nepodložené peníze ve snaze zabránit zničujícímu nedostatku energií, který je nyní už nevratný.

 

Přitom je to vedení EU v Bruselu (respektive v Německu) kdo celé zhroucení energetického trhu vyvolalo svým fantasmagorickým „Zeleným údělem“. Prodej povolenek a další nástroje, zákazy, příkazy a rozhodnutí, stejně jako spoléhání na nejisté „obnovitelné zdroje“ (především větrníky a soláry) místo silové elektřiny a zavírání nejmodernějších jaderných elektráren jsou příčinou tohoto krachu. Zcela sebevražedné sankce proti Rusku – a ruské protisankce – to už jenom dokončily.

Jenže také americké banky mají expozici vůči evropským ekonomikám, což znamená, že selhání západoevropských bank, vlád a měn se šíří jako nákaza do Spojených států a dolaru. A řešení není v dohledu. Bez ochoty evropských politiků alespoň uvažovat o obrácení sebevražedné politiky, která vedla k této krizi, je západní Evropa odsouzena k neodvratnému kolapsu, energetiky, průmyslu, zemědělství, výroby potravin a zhroucení eura.

Putin, jak to vypadá, nakonec ani nebude muset jít do války s NATO. Země NATO se samy zničí úžasnou rychlostí.

Smrt královny: Symbol smrti celé západní civilizace

Smrt královny Alžběty II. nemůže být lepším vyjádřením konce normálních časů, protože smrt západní Evropy za ní pravděpodobně nezůstane dlouho pozadu. Se starou královnou jako by symbolicky zemřely také poslední zbytky zdravého rozumu, racionality, finanční gramotnosti, průmyslové a zemědělské výkonnosti. Žádná civilizace nemůže přežít bez jídla, energie a fungujícího peněžního systému nesešrotovaného inflací. Vůdci západní Evropy však nadále dávají najevo, že jsou pevně odhodláni všechny tyto tři civilizační pilíře zcela zničit.

Dělí nás jen pár týdnů či měsíců od toho, abychom s hrůzou sledovali katastrofální důsledky desetiletí boje za smyšlené „ekologické hodnoty“ – a v nich pramenících zoufalých politických rozhodnutích, která srazila západní Evropu na kolena. Na úroveň devastace, jíž jsme nebyli svědky od druhé světové války.

Asi není lepší špatný (spíše děsivý) příklad toho, co se děje, než poslední rozhodnutí vlády donedávna tak bohatého a blahobytného Švýcarska: Hrozí tříletým vězením každému, kdo si vyhřeje svůj domov nad 19 stupňů. Dokonce ohřev vody nad 60 stupňů bude trestným činem. Pokud to platí i pro vaření, pak si už nikdo ve Švýcarsku nebude moci uvařit ani čaj, aniž by se stal zločincem. „Teplotní policie“ vtrhne do domů a bytů lidí a možná změří i jejich vnitřní teploty, aby se ujistila, že nikomu není nepřiměřeně teplo (za horečku se snad bude rovnou popravovat). Do vězení za produkci příliš velkého množství tepla můžete jít, i když si svůj dům vytápíte svým vlastním dřevem. Tohle nenapadlo ani Orwella.

Pád Evropy bude teprve ta pravá „pandemie“

Bohužel tato destrukce, kterou si pomatení evropští politici sami způsobili, pádem západní Evropy neskončí. Nikoli covidová lež – tohle teprve bude ta pravá „pandemie“ Západu. Pokud se totiž trajektorie sebezničení okamžitě nezmění, rozšíří se katastrofa do všech západních zemí, včetně Spojených států, Kanady, Austrálie a Japonska, a srazí na kolena i jejich průmysl, hodnoty nemovitostí, HDP a měny. Sledujeme systémové neúprosné vymazávání eura, jenu i dolaru tváří v tvář započatým snahám o dedolarizaci, které již naplno probíhají v Číně, v Rusku, v Indii a v Saúdské Arábii. Éra hojnosti skončila. Připravme se na éru kolapsu.

Sečteno a podtrženo? Pokud nebude okamžitě přijata radikální korekce kurzu, západní Evropu čeká v roce 2023 katastrofální kolaps. Více než 50 procent podniků, ba celá průmyslová a zemědělská odvětví ukončí činnost. To způsobí masovou bídu a nejspíš i lidová povstání po celém kontinentu. Kolaps Spojených států bude možná trvat déle, než se plně projeví, ale je také nevyhnutelný. Dolar bude brzy historií a finanční solventnost americké vlády se vypaří prakticky přes noc.

Jak to vypadá, USA i Evropa skončí masovými povstáními, revoltami a revolucemi. V podstatě přesně podle globalistického plánu Velkého resetu, který předpokládá vybít miliardy lidí vakcínami, biologickými zbraněmi, vystavením pokovidově oslabené a obecně zchoulostivělé západní populaci zimnímu chladu (s následnou obrovskou vlnou chřipek a dalších nemocí) a umělým hladověním.

Ani kolaboranti si nepomohou

Část tohoto úsilí směřuje samozřejmě k tomu, aby západní státy mohly „vyčistit své knihy“ od dluhů prohlášením vyšší moci, a zlikvidovat tak své finanční závazky jak vůči věřitelům státní pokladny, tak vůči příjemcům z řad vlastních občanů. Každý, kdo pobírá například federální vládní důchod, zůstane na suchu. Ještě horší je, že ti, kdo mají v držení měny jako euro, jen nebo dolar, získají sotva 5 centů za dolar – jakmile bude Velký reset plně realizován. Ostatně už to nebudou skutečné, ale jen virtuální „elektronické“ peníze.

Jinými slovy – ani všem těm šmejdům a kolaborantům, kteří pracovali pro federály, nezbude nic. To zahrnuje i 87 000 nových agentů IRS, kteří si stále myslí, že budou terorizovat Američany – jenže brzy se sami ocitnou u popelnic pro zbytky jídla.

Expert na ekonomiku varuje, že evropská katastrofa může trvat jen „týdny“, než dojde k chaosu: „Opakuji, situace v Evropě je mnohem horší, než mnozí chápou,“ napsal na Twitteru Tuomas Malinen, PhD, generální ředitel GnS Economics v Helsinkách ve Finsku:

„Jsme v podstatě na pokraji obrovské bankovní krize, kolapsu naší průmyslové základny a zničení schopností kupní síly domácností – tedy na pokraji dokonalého kolapsu našich ekonomik.“

Vyzývá, aby si lidé udělali alespoň minimální zásoby jídla, vody, peněz a dřeva. Je smutné a příznačné, že většina Evropanů i Američanů těmto varováním nenaslouchá a nechávají se dále ohlupovat vládami a jejich médii, že „to zvládnou“. Budou tak zastiženi zcela nepřipraveni. 

O to větší bude výbuch.

Zdroj

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist