AŽ BUDOU KLIMATIČTÍ ALARMISTÉ TVRDIT, ŽE JE TŘEBA OCHLADIT PLANETU, PROTOŽE HORKO ZABÍJÍ, ZDE MÁTE PRO TYTO LHÁŘE JASNÉ ARGUMENTY

Uveřejněno dne 8 března 2023 000 11:13

Propagandisté, kteří šíří klimatické lži, aby bylo možné zavádět politiku, která razantně sníží životní úroveň miliard lidí a povede do světa podle představ globalistů, kde nikdo nic nevlastní a elity jsou šťastné, si uvědomují, že jim masy věří v podstatě už jen proto, že věří médiím a politikům, skrz které jsou tyto lži šířeny.

Protože tyto lži stále dokola opakují média i politici, přičemž mediální propagandisté je propašují kamkoli (do hraných filmů, zpravodajství, reklam i dokumentů), drtivou většinu lidí nenapadne se nad těmito informacemi hlouběji zamyslet a podprahově je akceptují jako nezpochybnitelná fakta a myslí si, že svět se rychlým krokem řítí vstříc klimatické apokalypse.

Naopak, k apokalypse budeme směřovat, pokud osudy lidstva zůstanou v rukou těch, kdo tyto lži šíří a plánují například zastínit slunce, aby ochladili planetu.

Na některé lži pouze stačí dohledat konkrétní statistiky, pak vlastně zjistíte, že i mainstreamem prezentovaní „odborníci“ jsou asi tak stejnými odborníky jakými byli  za covidismu ti, kteří tvrdili, že očkovaný nebude roznášet nemoc, nenakazí se a zajistí se stádní imunita.

Tedy očividně i klimatičtí odborníci, prezentovaní mainstreamovými médii jsou jen uplacení lháři, kteří mají za úkol šířit propagandu.

tomto článku mluví tito „odborníci“ o extrémních vedrech v roce 2022 a říkají, jak moc úmrtí souvisejících s horkem bude nadále přibývat. Co nějak chybí, je počet úmrtí souvisejících s horkem. Myslím, že by  bylo nanejvýš důležité tyto počty uvést, ale zdá se, že fakta nikdy nehrají roli, když se prosazuje ta „správná“ agenda.

Rekordní vedro, které Země vydržela během léta 2022, se bude opakovat bez silného mezinárodního úsilí o řešení změny klimatu, varoval v pondělí panel vědců.

Očekává se, že úmrtí související s horkem, lesní požáry, extrémní srážky a přetrvávající sucha budou stále závažnější, protože teploty oceánů i atmosféry stále rostou, uvedli odborníci. I kdyby dnes všechny emise skleníkových plynů přestaly, Země se bude oteplovat ještě několik desetiletí.

Zde je zajímavý článek, který nás chce také vyděsit. Uvádí, že neuvěřitelných 15 000 úmrtí na celém světě bylo způsobeno oteplováním v prvních deseti měsících roku 2022, včetně toho spalujícího léta. 

Pro srovnání, na světě je 8 miliard lidí a asi 60 milionů lidí ročně zemře ze všech příčin, takže pokud by zemřelo třeba 20 000 lidí za rok na teplo, je to mnohem méně než jedna desetina procenta úmrtí v roce 2022. Měli bychom kvůli tomu zničit průmysl a zničit životy lidí?

Tepelný stres, kdy se tělo nemůže samo ochladit, je hlavní příčinou úmrtí souvisejících s počasím v evropském regionu. Teplotní extrémy mohou také zhoršit chronické stavy, včetně kardiovaskulárních, respiračních a cerebrovaskulárních onemocnění a stavů souvisejících s cukrovkou.

Na základě dosud předložených údajů o jednotlivých zemích se odhaduje, že v roce 2022 zemřelo konkrétně v důsledku horka nejméně 15 000 lidí.

V roce 2021 zemřelo na celém světě 60,12 milionů lidí. To je 164 712 každý den, 6863 každou hodinu, 114,38 každou minutu a 1,91 každou sekundu. Nejnižší úhrn úmrtí za rok byl 46 milionů v roce 1977 a nejvyšší celkový počet úmrtí 121,7 milionů bude v roce 2099.

Kromě toho, chlad zabíjí odhadem dvacetkrát častěji než teplo. Proč byste tak tvrdě bojovali za snížení nárůstu teploty o dva stupně, když je zima mnohem nebezpečnější? 

Za 27 let zabilo teplo v průměru 12 000 lidí ročně, zatímco chlad zabil průměrně přes 200 000 lidí ročně. 

Studie – publikovaná v britském časopise The Lancet – analyzovala údaje o více než 74 milionech úmrtí ve 13 zemích v letech 1985 až 2012. Z toho 5,4 milionu úmrtí souviselo s chladem, zatímco 311 000 souviselo s horkem.

Je zcela jasné, že lidem, kteří prosazují zelenou agendu, nikdy nezáleželo na faktech, jde jen o tupou propagandu, kterou jim bohužel stále většina lidí „žere i s navijákem.“

Zdroj

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist