SEDLÁCI, KDE JSTE?!

Uveřejněno dne 29 března 2023 000 10:20
Čím víc vnímám moderní dobu, tím víc mě to vrací zpátky. Zásahy do přírodních procesů v rámci zvyšování výnosů a “ochrany” přírody tu přírodu jen devastují a kvalitu potravin násobně zhoršují. Co by na to asi říkali staří sedláci? Minimálně by si ťukali na čelo a všem rychlokvašeným “ekologům” a klimatologům” by se vysmáli do obličeje.
Všechno se nedá urychlit a příroda se nedá oklamat. V rámci ochrany jednoho druhu se nám přemnožují druhy jiné a běžné postupy ochrany venku chovaných zvířat se stávají zapovězenými…

Není divu, že v Nizozemsku se farmáři naštvali a polévají vládní budovy hnojem. Ale říkám si, jestli toho blahodárného hnoje není na politiky škoda. Mnohem lépe by mu bylo na polích, které už se chlévskou mrvou nehnojí a je to znát. Na politiky bychom měli házet něco jiného, ne tak užitečného. Možná nějaký kal z čističek, kam se ukládají všechny ty chemické hnusy. Smrdí to a je to k ničemu. 

Nechci, aby se svět vracel zpátky ke koňkám a do období před vynálezem antibiotik. Jistá revize “výdobytků” moderní doby by ale byla na místě. Třeba taková elektroauta! Bez nich se klidně obejdeme, protože mozky zatemněné ideologií klimašílenství nejsou schopny vidět, že elektroauta škodí přírodě víc než nenáviděné spalovací motory. Taky bychom měli přehodnotit přístup k ochraně zvířecích druhů, protože fatálně narušujeme rovnováhu a přírodě jednoznačně škodíme.

Jsou to takové jednoduché “sedlácké” věci. Nepotřebujete na to žádné školy, stačí jen pár let hospodařit na kousku půdy a místo televize sledovat dění v přírodě. Já bych lidi bez této zkušenosti do politiky vůbec nepouštěla!

Zdroj

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist