Když prostřelit koleno, tak všichni povinně!

Uveřejněno dne 25 července 2011 000 11:21

nemeckoNěmci se rozhodli prostřelit si koleno. Myslí si, že tak se jim bude chodit líp. Teď už lze jenom čekat, kdy si budeme muset povinně prostřelit koleno všichni, aby náhodou nebyli Němci v nevýhodě (přestože prostřelit si koleno je ohromně výhodné).

Hans-Josef Fell, energetický expert německé strany Zelených prohlásil: „Němci si vybrali cestu ekologie. Zároveň bychom chtěli, aby to udělali i naši sousedé.“ „Pokud se Češi nebudou chtít vzdát jádra, Němci půjdou proti nim.“ „Češi svým jádrem ohrožují Německo. Elektrárna je totiž blízko hranic a Němci se jí bojí.“ „Nejenže nechceme, aby se Temelín dostavěl, ale většina Německa chce, aby se zavřely dnes existující české jaderné elektrárny.“ „..obnovitelná elektřina je (prý) drahá. Není to pravda. ..v Německu vzniká nové průmyslové odvětví, které se jmenuje obnovitelné zdroje energie. Ty dnes v Německu zaměstnávají 370 tisíc lidí, což z nich dělá druhý největší průmysl po autech.“

Obnovitelná elektřina je levná, protože v Německu zaměstnává 370 tisíc lidí? Přemýšlím, která energie bude levnější. Ta, která zaměstnává 3700 lidí, nebo ta, která zaměstnává 370 tisíc lidí? Vzpomenu si na Henryho Hazlitta, který psal o přeložení nákladu z vagónů vlaku nebo z kamionů na záda dělníků. Ohromně to podpoří zaměstnanost. Jestli to má být řešení problému s nezaměstnaností, tak bych měl jeden tip: výrobu elektrické energie z rotopedů. 80 milionů Němců by na to nestačilo. Plná zaměstnanost!

Pan Hans-Josef Fell dále řekl, že obnovitelná energie má být konkurenceschopná díky tomu, že „uhelné společnosti budou muset stále více platit za emisní povolenky“. To o konkurenceschopnosti tzv. obnovitelných zdrojů něco vypovídá.

Zdroj

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist