Aktivisté narušili živý přenos, jednoho z nich srazil kameraman jeřábem

Uveřejněno dne 2 června 2023 v 10:41

Ekologičtí aktivisté vtrhli na parket švédské soutěže Let’s Dance. Tanečníci se tím nenechali rozhodit a ve vystoupení pokračovali. Kameraman přenosu jednoho z aktivistů srazil kamerovým jeřábem, vzápětí oba narušitele odtáhla ochranka.

Chlapec s dívkou se postavili před jednu ze studiových kamer a roztáhli transparent na kterém stálo „Obnovte mokřady“, do vzduchu rozhazovali žlutý prášek.

To se stalo jenom několik sekund po zahájení tanečního čísla finalistů bývalé běžkyně na lyžích Charlotty Kallaové a jejího tanečního partnera Tobiase Karlssona.„Vystoupení“ aktivistů ale netrvalo příliš dlouho dlouho. Jednoho z nich totiž pohotově zasáhl kameraman kamerovým jeřábem, vzápětí oba narušitele odtáhla ochranka.

Lidé kameramana za jeho pohotovou reakci chválí. Porota si podle jednoho z vyjádření ale nebyla zpočátku jistá, zda příchod aktivistů není součástí vystoupení.Tanečníci se narušením jejich vystoupení se nenechali rozhodit, jak je vidět na videu švédském webu hänt.se

Podle programového ředitele švédské TV4 ale byla srážka s kamerou neúmyslná. Organizace Zachraňte mokřady, ke které se aktivisté hlásili, informovala, že sražený mladík je v pořádku.

Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/svedsko-kameraman-aktiviste-tanecni-soutez.A230601_071149_zahranicni_maku

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

TOPlist