Zachraňte planetu!

Uveřejněno dne 18 července 2023 000 11:05

Řešením by pravděpodobně bylo snížení pratelné plochy a hmoty spodního prádla. Což znamená jednoznačně přechod z trenclí do zvonu na rafinovaná minimalistická Tanga.

Tak jsem četl na netu , že je teď moderní nosit jedny trenýrky bez praní sedm dní v kuse. Prý to zachrání planetu. A to se oblékají furt stejně, nebo v pondělí se dá cedulka dozadu v úterý dopředu, ve středu se trenky obrátí naruby a zase dvě pozice cedulky. 

To by ovšem u mentálně labilnějších jedinců mohlo způsobit strašné dilema, protože by zapomněli v pátek kterou stranou dozadu a kterou dopředu a rub či líc, protože by tím ztratili orientační bod každých použitých trenclí tzv.“Dyňový květ,“ jak to vždy říkal náš rodinný sprosťák strýc Milan. 

Obávám se, že v neděli by již měl uživatel sedmidenních trenclí těch dyňových květů v kalhotách doslova lány. 

Přemýšlel jsem jak teda zachránit planetu bez toho, že bych se stal hygienickým a následně i veterinárním problémem???? 

Řešením by pravděpodobně bylo snížení pratelné plochy a hmoty spodního prádla. Což znamená jednoznačně přechod z trenclí do zvonu na rafinovaná minimalistická Tanga. 

Ovšem…………. Tanga……..no……….. jak to říct??? Muži, kteří nosí Tanga, jsou pravděpodobně pouze milovníci sebetrýznění a svědivých pocitů. Já když si představím, co s vámi musí udělat ta svědivá šňůrka zaříznutá mezi ty chlapsky chlupaté půlky….jajaj to bolí i tak. 

Modelová situace: Vy v obleku na koberečku u šéfa, který vás dalekosáhle plísní za mizerné výsledky za poslední čtvrtletí. Docela rád byste mu něco odpověděl, ale vy se bohužel musíte celou myslí upínat k tomu, abyste se nerozběhl a nerozbil si hlavu o zeď, protože musíte vydržet to děsně svědivé zaříznutí pánských tangáčů, protože jste se právě dnes, debil jeden, rozhodl , že zachráníte planetu………………………. To je noční můra na x-tou. 

Já se tedy s dovolením tohoto kola záchrany planety nezúčastním, co vy?

Zdroj

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

TOPlist