Czech Norris přeje šťastné a veselé oteplování

Uveřejněno dne 7 prosince 2010 000 9:29

chuckChuck Norris, hvězda českých reklam, byl právě jmenován čestným Texas Rangerem. A na klimatickou apokalypsu nevěří. Chucka nikdo neopije rohlíkem.

Chuck Norris je několikanásobný mistr světa v karate. Počátkem 90.let založil nadaci KickStart (původní název „Kick Drugs Out of America“). Je to škola bojových umění, která se zaměřuje na problémové děti z ghett, aby nepropadly drogám a gangům a raději se sebou něco dělaly.

Proslavil se však hlavně seriálem „Walker Texas Ranger“ (1993-2001). Pokud jste to nezaznamenali, sbor Texas Rangers počátkem prosince 2010 jmenoval pana Norrise čestným rangerem. Za propagaci jejich práce a za dobré jméno, které jim udělal.  (zdroj)

http://www.chucknorris.com/

FAKTA O CHUCKU NORRISOVI

Z Chucka se stal takový kulturní fenomén, že se o něm vyprávějí historky. „Chuck Norris Facts“ jsou ve skutečnosti anekdoty, mystifikace přehánějící, jak moc je Chuck Norris silný a neporazitelný. Začaly se šířit někdy kolem roku 2005. Několik příkladů:

  • Když jdou děti spát, dívají se pod postel, aby se uklidnily, že tam není strašidlo. Když jdou spát strašidla, dívají se pod postel, aby se uklidnila, že tam není Chuck Norris.
  • Obecně je známo, že Chuck Norris je držitelem většiny světových rekordů. Takže Guinessova kniha rekordů je ve skutečnosti jen seznam lidí, kteří jsou druzí.
  • Značka „parkovací místo pro postižené“ ve skutečnosti znamená něco jiného. Znamená, že je to parkovací místo Chucka Norrise. A pokud zde zaparkujete, můžete se zařadit mezi tělesně postižené.
  • Mimozemšťané existují. A proč tu dosud nepřistáli? Bojí se. Čekají, až Chuck Norris zemře.
  • Chuck Norris je první člověk, který porazil betonovou zeď v tenise.
  • Normálního člověka rozbrečí cibule. Chuck Norris je první člověk, který rozbrečel cibuli.

Další viz na http://www.chucknorris.cz/

CZECH IT OUT

Právě z „Faktů o Chucku Norrisovi“ si utahuje česká série reklam T-Mobile před vánocemi 2010. Snaží se ukázat, že ve skutečnosti je Chuck Norris jen prostý smrtelník a ne superhrdina z filmů. O tom je hlavně ta reklama s kaprem.

Joe Kovacz. Czech this out: Chuck Norris slams himself in wacky new ads. WND 4. listopad 2010. http://www.wnd.com/?pageId=223929

Norris: „S návrhem této reklamní kampaně pro Česku republiku mě oslovil T-Mobile. Když jsem byl v Praze, doneslo se mi, že o to hodně stáli, ale ani se jim nesnilo, že by k tomu mohlo doopravdy dojít. Nemohli se udržet a pořád se smáli, jakou měli radost.“

Článek anglicky vysvětluje i reklamu s bruslemi: „The Czech word for ice-skating is „brusli,“ which sounds remarkably similar to someone saying „Bruce Lee,“ the late martial-arts star.“ (Pozn.: V roce 1972 hrál s Bruce Leem ve slavném filmu „Cesta draka“. Je to jedna z jeho nejslavnějších rolí.)

WALKER JE SKEPTIK

Motto: „They once made a Chuck Norris toilet paper, but it wouldn’t take shit from anybody.“ (take no shit = nedá si nic líbit)

Nyní, když se u nás vysílají Chuckovy vánoční reklamy, se globálně otepluje až praští. Podle Chucka Norrise jsou zkazky o „lidmi způsobené klimatické katastrofě“(tm) pohádky. Ačkoliv je to “jen herec” a “jen mistr bojových umění”, má pan Norris v hlavě mnohem více jasno než zelený kolega Arnold Schwarzenegger.

Norrisovy názory můžete slyšet přímo. Vloni před kodaňskou klimatickou konferencí Chuck Norris vystoupil v televizi Fox News v pořadu Your World with Neil Cavuto”.

(zdroj)

Pan Norris vám řekne totéž, co každý sečtělý politolog. Klimatický alarmismus je jen politický nástroj, kterým chtějí byrokraté z OSN získat více moci a peněz. OSN by se ráda stala světovou vládou, která bude regulovat emise CO2 (tj. řídit celou světovou energetiku) a bude přerozdělovat z bohatého Severu na chudý Jih (přitom jim samozřejmě spousta zůstane za nehty). V takovém režimu byl USA byly stejně nesvéprávné jako je ČR v rámci EU.

Chucku Norrisovi se takové plány samozřejmě nelíbí. Američané kdysi svedli krvavou válku za nezávislost a cení si svojí svobody.

A pokud vás jeho konzervativní názory zaujaly, Mr. Norris má vlastní blog na WorldNetDaily, kde píše o politice. O klimatismu píše např. v článcích zde a zde.

================

A jednu na závěr: Víte, proč se v posledních 10 letech tak ochladilo? Aerosoly? Přírodní cykly? Kdepak. Chucku Norrisovi prostě bylo horko, tak Slunce trochu přiškrtil.

ZDROJ

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist