PODĚKOVÁNÍ BOJOVNÍKŮM ZA ZDRAVÍ KUŘÁKŮ

Uveřejněno dne 6 června 2017 000 9:54

Vážení přátelé, chci vyjádřit své velké díky naší nekuřácké většině. Ještě do nedávna jsem si myslel, že celá tato kampaň vedená proti kuřákům má za cíl nasírat a rozdělovat národ, aby zaměstnával svoji mysl něčím “ důležitým “ a nevšímal si příliš konání našich vševědoucích vůdců, kteří se de facto zabývají “ malichernostmi“ jako je rozdělování našich peněz, ubytovávání uprchlíků za naše peníze, jak své ženě přihrát státní zakázku, jak si škrábnout z dotací, kdy správně založit nekontrolovatelnou neziskovku atd…

Poté co jsem začal sledovat několik televizních debat a přečetl jsem si několik článků na toto “ ZCELA ZÁSADNÍ TÉMA “ jsem prozřel a pochopil, že všem těmto dobrosrdečným a empatickým lidem jde pouze o jedno. O ZDRAVÍ nás všech, které přímo ohrožuje konání nás vážně nemocných a konzumujících tuto tvrdou tabákovou drogu, která jak jsem si nadále uvědomil má jisto jistě za následek tání ledovců, erupci sopky na jejímž úpatí se zřejmě překročil limit kouřících turistů, přesměrování meteoru do naší atmosféry, neboť vědci jistě přijdou na míru koncentrace tabákového kouře v atmosféře, která zapříčiní změnu gravitačního pole těles a tím nevyhnutelnou katastrofu pro celou planetu Zemi, kterou tento pád bolidu přinese.

Opodstatněných a rozumných důvodů proč zakázat konzumaci této DROGY najdeme jistě ještě mnoho. Přemýšlel jsem, jak poděkovat všem těmto veskrze krásně smýšlejícím lidem za jejich starost o nás NEMOCNÉ a myslím, že jsem na jeden způsob přišel, který odpovídá charakteru mé profese a je v mých silách jej uskutečnit.

Mám restauraci a tudíž jsem se rozhodl, že nebudu naši většinovou společnost nutit ničit si zdraví konzumací alkoholických nápojů a proto je napříště nekuřákům nebudu nalévat. Vím, že je to pouze slabý pokus, jak jim vynahradit a opětovat jejich péči, zvláště když se jedná o tak nicotný problém ( alkoholismus) v porovnání s užíváním tabáku. Co je to cirhóza jater, zmlácené děti a ženy, zabité nevinné oběti dopravních nehod, které způsobily naši hodní opilí spoluobčané, bandy opilých výrostků na stadionech mlátících tzv. normální fanoušky sportu, řvoucí neovladatelní opilý mladíci kopající ve tři ráno do popelnic, bezdomovců, bezmocných starých lidí a rozbíjející v schvalované alkoholové euforii naše auta a výlohy našich obchodů atd .

Je naprosto v pořádku, že tito konzumenti, kteří si dobrovolně zničí zdraví chlastem dostanou invalidní důchod, že 95 procent dětí v dětských domovech a jiných zařízeních je umístěno z důvodu nezřízeného konzumování alkoholu jejich rodičů a následné neschopnosti se o své dítě plnohodnotně postarat.

Vím, že proti konzumaci tabákových výrobků a následnému načichnutí oděvu konzumenta alkoholických nápojů jsou výše uvedené argumenty nicotné a pro zasmání. Přesto si dovoluji přispět svou malinkou troškou do mlýna krásného hnutí “ starání se o zdraví druhých “ a nebudu tudíž ohrožovat zdraví svých nekouřících hodných a veskrze tolerantních spoluobčanů tím, že bych jim nabízel a předkládal ke konzumaci alkohol. Myslím, že se zábava výtečně rozproudí i po vypití šesti půllitrů mléka, či minerální vody.

O tom, že bych se vyjadřoval k zákonu o kouření ve smyslu práv a svobod člověka nemá myslím smysl,neboť jsem vše pochopil a věřím, že stejného prozření nad mlékem dosáhnou i ostatní občané. To je tak vše, co jsem měl dnes na srdci.

Přeji nám všem HODNĚ ZDRAVÍ !!!!

Zdroj

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist