Zelení proti oteplování?

Uveřejněno dne 1 listopadu 2017 000 11:00

Mladý politik a herec Matěj Stropnický o svém soukromí nemluví. A trochu to vypadá, že o něm mlčel až moc dlouho. Promluvil totiž jeho údajný milenec!

Oním mužem, který tvrdí, že jsou si s Matějem Stropnickým blízcí, herec Daniel Krejčík (23). „Matěj je skvělej kluk, hrozně chytrej,“ pěje ódy na údajného přítele, úplná idylka to ale není. „Jenom mě mrzí, že když jdeme spolu po ulici, tak nemůžu vzít Matěje za ruku,“ posteskl si Krejčík.

Matěj tuto informaci nepotvrdil, ale ani nevyvrátil. „Nezlobte se, nebudu se k těmto otázkám momentálně vyjadřovat! Dělám volby. Nashledanou,“ řekl Blesku a hovor kvapně ukončil.  A že má předseda Strany zelených skutečně plnou hlavu politiky potvrdil i jeho údajný přítel. „Matěj je nespokojený s tím, jaké jsou jeho preference ve volbách, a tak stále neví, jestli se má »vyoutovat«, čímž by mohl přilákat nové voliče z řad homosexuálů,“ uvedl Dan.

Vysvětlil tak důvod Matějovi nerozhodnosti, zda veřejně přiznat náklonnost k mužům, či nikoliv. „Do dnešního dne to nikdo neví a je to intimní informace,“ uzavřel Kolář, kterého můžete vidět v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 nebo v divadle.

Zdroj

Reakce
  1. 2 roky ago

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist