Valašský medvěde, až dostaneš chuť na člověčinu, vybírej si přednostně ochránce zvířat…

Uveřejněno dne 1 listopadu 2018 000 8:59
…nebo byrokraty, kteří neúměrně protahují Tvůj odchyt. Hlavně prosím neútoč na vyděšené místní obyvatele a jejich děti, kteří se teď kvůli Tobě bojí vycházet ven. Jenomže Ty asi blogy nečteš, tak se musím obrátit jinam.

Vážení ochránci zvířat,

naprosto Vám rozumím, že odstřel medvěda je až tou poslední možností. Jenomže všechny předchozí možnosti už vyčerpány byly. Medvěd se nejen že nestáhl do lesa, ale začíná se přibližovat obydlím. Medvěd neúřaduje už pouze na pastvinách, ale dostane se i dovnitř dřevěného chléva.

Ani odchytové klece nenabízejí účinné a rychlé řešení. Kolik dní trvalo, než se jediná klec přepravila ze Slovenska na Moravu? A proč se vůbec musela zdlouhavě převážet ze Slovenska, když by podobnou zhotovil šikovný místní svářeč? Kolik dní trvalo, než se vyřídila všechna povolení, aby se klec umístila na veřejné prostranství? Medvěd se mezitím přemístí do jiného okresu a než se znovu nanovo vyřídí všechna povolení k přesunu klece, bude medvěd zase jinde.

Tímhle přístupem, vážení ochránci zvířat, riskujete životy a zdraví obyvatel. A pokud k nějakému neštěstí dojde, budete na vině právě Vy, kterým byl přednější život přivandrovalé bestie. Prokazujete vlastně všem ostatním volně žijícím zvířatům medvědí službu. Lidé je budou ještě víc nenávidět, budou se jich bát, i když třeba nejsou člověku nebezpečná.

Pokud je Vám život medvěda cennější než ten Váš, běžte si ho ulovit narkotizační puškou a odvezte do nějaké ZOO. Počíhejte si na něj někde ze vzdálenosti 20 metrů, Vy ho jistě první ranou trefíte a on ochotně počká, než mu sedativum zabere.

Prostě se mi zdá, že poslední dobou v naší společnosti požívají chlupáči větší ochrany, než nemohoucí lidé. Ať už se jedná o blokování důležitých dopravních staveb kvůli výskytu křečka. I za cenu dopravních nehod, které absence obchvatů a dálnic jednoznačně způsobuje. V televizi se pro útlocitné jedince musí rozmazávat poraněná ovce, zatímco kandidát na prezidenta se vesele prezentuje při stahování králíka. Svět se v ***** obrací:-(

Zdroj

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist