Nakonec vyhraje Klaus

Uveřejněno dne 6 listopadu 2019 000 12:35

Potvrdili se podstatné změny na slunečním povrchu a blíží se jedno z dlouhých období výrazného ochlazení planety

Al Gore je opravdu asi hluchý a nechce slyšet už ani odborníky z NASA, že rok 2008 byl nejchladnějším rokem tisíciletí. Skvrny na slunci které následně přináší oteplení schází a to znamená chladnější podnebí. Počet dní bez skvrn je nejnižší od roku 1954 a když to takhle půjde dál tak padne stoletý rekord. A to všechno bude znamenat větší problém než prognózy vědců IPCC kteří za tučné granty vytváří počítačové modely u kterých se nakonec ukáže, že předpovídají vyšší teploty, než jaké potom skutečně nastaly. Příznivci oteplení nás denně masírují svými katastrofickými scénáři u obrovském úbytku ledu a nakonec se dozvíme, že je ho víc než v roce 2005 až 2008.

Kdyby se oteplilo tak je to pro svět podstatně lepší než ochlazení.
Ředitel SSRC (Výzkumného centra pro vesmír a vědu v Orlandu na Floridě) John Casey konstatoval „Naposledy se dopady tohoto specifického cyklu projevily před 200 lety, v letech 1793 až 1830, období extrémně nízkých teplot, které způsobily ‚poslední velkou existenční krizí ́. Během tohoto ochlazení došlo k ohromným výpadkům produkce potravin, hladomoru a šíření nakažlivých chorob. Myslím, že příští změna klimatu bude ještě mnohem výraznější a má potenciál znovu způsobit globální výpadky úrody, se všemi z toho vyplývajícími důsledky. Základní rozdíl mezi dopadem nejbližšího a toho minulého cyklu je v tom, že dnes máme k nakrmení přes 8 miliard úst, zatímco tehdy jich byla jen miliarda. Mimo jiných dopadů, jako je sociální a ekonomický rozvrat, budeme během příští změny podnebí muset čelit reálné vyhlídce na všeobecný nedostatek potravin. To se bude týkat úplně všech lidí na světě.“ zdroj

No necháme vědce bádat, ale chtělo by to vrazit také nějaký grant na argumenty z druhé strany, protože takhle to vypadá, že oteplovači stačí utratit všechny zdroje a až opravdu přijde zima tak budeme topit jejich balíky popsaných papírů o globálním oteplení. Už by se vědci měli rozhoupat a konečně se na něčem shodnout, takhle nevíme co nás čeká jestli plavky nebo kožich.

Na grafu je předpokládaný nárůst sluneční aktivity.Problém je v tom že už byl předpovězen NASA 3x a to v srpnu 2006 v lednu 2008 a teď znova a znova žádné skvrny.

Zdroj

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist