Zneužité děti

Uveřejněno dne 10 ledna 2020 000 10:37

Jistě jste to zaznamenali také, čas od času se ve sdělovacích prostředcích provalí téma zneužitých dětí, sdílení dětské pornografie, fotek, videí, tyto se prodávají na internetu nebo i jinak. Nedávno jsme se mohli dočíst, že vlastní matka ke svému dítěti připouštěla, jak to jenom…. Rodiče Grety svou dceru obětovali – tentokrát klimatickým pedofilům.

Ke zneužívání dětí docházelo vždy a asi i všude, známé jsou dětské křížové výpravy, které měly za cíl osvobodit Svatou zemi, zjevil se anděl a ukázal cestu. Organizátory těchto byli křesťanští fanatici a překupníci otroků, takže to dopadlo neslavně. Mnoho dětí bylo prodáno do otroctví, mnohé to nepřežily. Na neštěstí měli zásluhu i chudí rodiče. Někteří své děti přímo prodali, někteří skutečně věřili ve svaté poslání, někteří doufali, že jejich potomci se budou mít lépe.

V novodobé historii nelze přehlédnout zneužití mladých Němců hitlerovským režimem v prospěch Třetí říše. Také komunistické režimy chtěly vytvořit nového člověka a socialistickou světovou soustavu, kde dobro, pravda a láska zvítězí nad nenáviděnými kapitalisty. Přiznejme si, že i na Západě vyplachovali dětem a školákům mozky v opačném gardu.

V dnešní době tomu není jinak, jsou cvičeni dětští zabijáci, kteří slouží v islámských či teroristických armádách. Na jednom sporném území se již ve školce děti učí, že musí zabít příslušníka vedlejšího státu – nebo jej alespoň zahnat do moře.

Minulé pondělí jsme mohli vidět mladou, prázdnou nestudentku Gretu Thunbergovou. Ta byla zneužita nejprve svými rodiči, potom PR novináři a nyní alarmistickým businessem a klimatickým průmyslem, a to všechno na půdě OSN. Jak je možné, že nejvíc se blbne v nejvyspělejších státech?

Země hoří a my „staří“ již 30 let nic neděláme, jenom žvaníme, těm mladým předáváme spálenou zemi bez budoucnosti… Bylo by to k smíchu, ale nevíme, co se na to nabalí, jaká budou pravidla hry a kam až to zajde. Čeká nás klimatická diktatura, nebo ekologická demokracie, kde opět nebude místo pro jiné názory a nesprávné lidi?

Kdo viděl a slyšel její projev, musel být zděšen. Trochu to připomíná pohádku o císařových šatech, ale tentokrát je nahé to dítě, a trochu pohádku kdo je hloupější, jestli Greta nebo ti, co ji přijímají a tleskají. Ti, kteří na tom vydělávají, hloupí nejsou. Ve hře jsou peníze, miliardy klimaeur a ekodolarů se vykládají jako karty v kanastě, a přitom je to stále málo. Kdo to zaplatí, vážení daňoví poplatníci?

Šestnáctiletá, životem zklamaná Greta je evidentně zneužité dítě, které události neovlivňuje, to dělají jiní, a nejen s ní. Celá generace mladých lidí může být opět zneužita, jako už mnohokrát v minulosti.

Zdroj

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist