Blbec, nebo třídní nepřítel

Uveřejněno dne 27 ledna 2020 000 11:54

Vždy se ví, kdo všechno řídí, kdo za všechno může. Tu to jsou židé, tu zednáři nebo ilumináti, jindy je to MOSAD (tedy zase Židé, jen trochu jinak). Občas se té cti dostane CIA, ale v posledních cca pěti letech za všechno můžou ruské zpravodajské služby.

Ze zcela seriózních médií (tedy podle jejich mínění a mínění jim nakloněných médií) se dozvídáme, že ruské zpravodajské služby zmanipulovaly referendum o brexitu, americké prezidentské volby…

Před eurovolbami jsme byli připravování na to, že určitě zmanipulují i je.

Volby do evropského parlamentu nakonec nedopadly tak katastrofálně, jak se eurofilní média obávala, a tak tenhle příběh vyšel do ztracena.

Ne že by Rusko jako legitimní nástupce Sovětského svazu a nemělo v tom ovlivňování tradici. „Mírové hnutí“, které na západě organizovala a hlavně financovala KGB, dělalo za studené války politikům nejednou těžkou hlavu. Když nic jiného, podepsalo se zásadně na neslavném odchodu USA z Vietnamu.

Ty volby do europarlamentu jim ale asi úplně nevyšly.

Nebo že by…

Jestli někdo v důsledku voleb v eurounijní politice nakonec posílil, tak jsou to environmentalisté všech barev a druhů.

Média soustavně hlásají, že Rusko má zájem na oslabení Evropské unie. Mocensky je EU slabá, ale ekonomicky je to nepochybně velmoc. Má-li být tedy EU oslabena, je třeba zasáhnout její ekonomiku.

Ta různá zelená omezení a zdanění, ke kterým se v unii schyluje, budou pro prosperující ekonomiku horší než mor.

Že by to těm zpravodajským službám přeci jen vyšlo? Myšlenka je to lákavá a nemožné to není.

A to hnutí schované za jednu školačku se sbírkou psychiatrických diagnóz… To je sabotáž, jakou mohou vymyslet jen ty nejlepší analytické mozky tajných služeb.

Pravda bývá ale většinou jednodušší. Větší škody než nepřátelská agentura dokáže nadělat prostá lidská hloupost. Aneb, jak se říkalo za minulého režimu: „Iniciativní blbec je horší než třídní nepřítel.“

Zdroj

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist