Připravte si peníze. Merkelová chce „věk obnovitelné energie“

Uveřejněno dne 7 dubna 2011 000 15:03

merkelova„Chceme dosáhnout věku obnovitelné energie jak nejrychleji to půjde,“ řekla německá kancléřka Merkelová. Ta věta se vepíše do dějin černým, nikoli zeleným, písmem, pokud podobní lidé budou u moci.

Už samotný termín „obnovitelná energie“ je blbost. Je to jen další z tolik líbivých politických hesel, podobné těm o rovných příležitostech, multikulturní společnosti žijící v míru nebo lidských právech na bydlení a práci.

Je-li něco obnovitelné, pak z původních 100% energie musíte dostat zase 100% energie. A pokud mi něco neuniklo, tak perpetuum mobile neexistuje. Výše uvedená věta kancléřky Merkelové znamená jediné. Havárie japonské jaderné elektrárny se pro environmentalistické hyeny a křivé bezpáteřní politiky, toužící po penězích lidí, stala darem z nebes.

Je jen málo věcí, které by stály tak mnoho, přinášely tak málo, ale dalo se na ně obhajitelně vzít hodně peněz lidem, jako je rádoby starost o Zemi a přírodu skrze politické zelené zaklínadlo v podobě „obnovitelná energie“. Když lidem řeknete, že chcete jejich peníze na válku a zbrojení, abyste mohli zase někam vlítnout a rozsévat tu naši postdemokracii, jen těžko uspějete. Když lidem řeknete, že chcete peníze na státní dluhy, které jste svými rozhodnutími nasekali, začnou se pomalu poslední dobou už i rozhlížet po klacku. Když ale přijdete s tím, že chcete zachránit planetu „obnovitelnými zdroji“, srdce leckterých hned změkne.

Jestliže chce Merkelová co nejdříve opustit jádro a rozvoj jeho dalšího využití (přičemž i katastrofa v Japonsku je pro celý svět, při veškeré té smůle, zdrojem poučení při takovém rozvoji), aby co nejdříve dosáhla „věku obnovitelné energie“ v době, kdy sociální model státu prožral i peníze dětí našich dětí v celé Evropě, neznamená to nic jiného, než přípravu prostoru pro další utrácení ještě více peněz daňových poplatníků. Peněz, které už dnes chybí. Jenže politici mají tendenci žít a přežít z podstaty systému přerozdělování – tedy čím více přerozdělování, tím více prostoru pro malé i velké domů.

Není žádným tajemstvím, že na dotacích do perpetuum mobile v podobě „obnovitelných zdrojů“ bohatnou především politici, o dost více pak ti, kteří jim svými penězi na kampaně pomohli obsadit křesla. Není to jen v České republice. Je to tak po celém světě. Například největší guru z Kodaně, kde chtěli ekologisté připravit lidi o desítky bilionů dolarů a eur, Rádžendra Pačaurí, který je pro ekologisty synonymem boje proti oteplování, je majitelem podílů v naftařských, olejářských i energetických společnostech a sám předsedá uhlíkové burze. O podobných účastech v České republice se snad dozvíme časem také, alespoň v to věřím na základě šetření policie, ke kterému podnět zanedlouho předám státnímu zastupitelství. Pak si budou moci lidé udělat obrázek sami o vzletných politických proklamacích našich čelných představitelů.

Doufám, že Angela Merkelová a jí podobní dostanou nejen ve volbách v Německu pěkně za uši. Velmi nerad bych jednou viděl, jak odstavujeme naše jaderné elektrárny jen proto, že o tom rozhodli v Bruselu „kvalifikovanou většinou“, abychom následně měli celou naši zem pokrytou větrníky a z rozhleden a výletů do přírody by naše děti znaly už jen technická označení různých druhů solárních panelů.

Zdroj

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist