Server Antimeloun.cz vyhlašuje výsledky již pátého ročníku ankety Meloun roku. Oceněni jsou ti, kdo pod záminkou ochrany životního prostředí tahají lidem z kapes peníze, lžou jim a ještě samotné přírodě leda škodí.

 

Největší zelený zločinec:

  1. Tomáš Hudeček, uchvatitel Prahy (Za blokování dostavby tunelu Blanka jen kvůli svému politikaření, čímž zahltil Letnou tisíci automobilů, za svévolné uzavírky Smetanova nábřeží jen pro svou exhibici a kvůli bivakování černých obchodníků s kdečím, čímž zahltil auty Malou Stranu, za nápad se seznamovacím vagonem metra jen proto, že u něj doma v Olomouci metro není a v Praze se Hudeček nemá kde se seznamovat, protože ho odevšad vyhoděj, a za červencový návrh cyklostezky o šířce 3.5 metru přímo na magistrále s tím, že tím by prý se po magistrále přepravilo denně o 20 tisíc lidí víc.)
  2. Andrej Babiš (za trvalé prosazování biopaliv, na kterých vydělává miliardy, přestože i sama Evropská agentura pro životní prostředí oznámila, že biopaliva škodí přírodě a je nutno je omezit.)
  3. Čestmír Klos (Neuměl psát o hudbě, tak začal psát články oslavující ekoteroristy. Ve své novinářské jednostrannosti nemá obdoby dokonce mezi nejtvrdšími zelenými fanatiky.) Stejný počet nominací obdržela Dagmar Kjučková. (Léta maří znovuotevření tradiční šumavské cesty přes Modrý sloup, po které putovaly po staletí karavany Zlatou stezkou. Kjučková obelhává řadu institucí tvrzením o údajném výskytu tetřeva v této lokalitě, ten ale hluše toká leda v jejích snech.)

Nejhorší zelený zločin:

  1. Blokování dostavby tunelu Blanka
  2. Vydírání stavebních firem na stavbě D8 (zeleným aktivistou a opakovaně souzeným vyděračem Lubomírem Studničkou)
  3. Zablokování přechodu přes Modrý sloup

Nejblbější zelený plk:

  1. Globální oteplování je nezpochybnitelných faktem.“ (ČTK ve článku Hladina oceánu vzroste podle IPCC do roku 2100 až o 82 cm. ČTK tento plk vypustila navzdory tomu, že právě citovaný IPCC ve své dotyčné zprávě přiznává, že od roku 1998 již žádné oteplení nebylo zaznamenáno.)
  2. „Zákon o Šumavě vyčlení nové pozemky na území národního parku pro výstavbu sedmi tisíc domů“ (Programový ředitel hnutí Duha Vojtěch Kotecký lhal o textu zákona o NPŠ)
  3. „Romské děti astmatem netrpí a nikdy netrpěly,“ (Dětská lékařka a zelená fanatička z Radvanic Eva Schallerová se tímto výrokem snažila zpochybnit výzkum, který vyvracel její obvinění firmy Arcelor Mittal, že způsobil na Ostravsku vyšší výskyt astmatu u malých dětí. Sama své tvrzení postavila na tom, že prý vyšetřila astma i u tříletých dětí, což u této věkové skupiny není možné. Následný výzkum, který její tvrzení vyvrátil, pak zpochybnila tím, že do něj neměli lékaři zahrnovat romské děti, protože ty přece nikdy nekašlou.)