Žít Brno: Sprostota v DNA

Uveřejněno dne 23 srpna 2016 v 14:19
Na sociální síti se objevila další ukázka způsobu komunikace aktivistického hnutí Žít Brno. Nic nového, opět jen vulgárnosti nejhrubšího zrna, stejně jako v desítkách případů předtím.
article_photo
„Ze života zastupitele Žít Brno,“ komentoval vyjadřování zastupitele městské části Brno-střed Robina Kvapila (Žít Brno)Petr Paulczyňski. Kdyby šlo o jednoho zastupitele, nešlo by o nic. V každé straně se najde někdo podobný.

Jenže ono nejde. Od Matěje „Střel se do hlavy“ Hollana, přes Daniela „Piču“ Zemana (ten je dokonce za nadávky na facebooku placen radnicí), Barboru „Kolem piče chybí čárky“ Antonovou (kandiduje do senátu!), od Svatopluka Bartíka až po Robina Kvapila. Vyhřezlá vulgarita, urážky oponentů, sprostota, bohorovnost, nadřazenost a přezíravost, nic z toho není exces jednotlivce. Je to hnutí Žít Brno jako celek, je to v jeho DNA. Tohle podle těch lidí slogan „Žít Brno“ znamená.

Hnutí před volbami kritizovalo údajnou aroganci bývalého primátora Onderky, aby po volbách dokázalo pojem „arogance“ nově definovat. Žít Brno je ukázkou dokonalého populismu. Samo se definovalo jako „aktivistické“, stojící proti těm „zlým politikům“. Po volbách pak ukázalo svou pravou tvář – křivou, podlou, sešklebenou ve vítězné grimase loupežníka. Teď mám navrch, teď už můžu, teď vám ukážu.

Stejně jako Žít Brno opovrhuje voliči, jejichž oklamáním se ke svým funkcím dostalo, opovrhuje i loajalitou ke svým partnerům. Do zastupitelstva jihomoravského kraje kandiduje spolu s TOP 09. Tím se jeho styl stává i stylem druhé koaliční strany.TOP 09 Brno, jste s tím zajedno? Je tohle váš způsob komunikace?

Zdroj:http://lostak.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=541518

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

TOPlist