Bartoň: Ekoteroristé známí jako Děti Země blokují opravu dálnice

Uveřejněno dne 24 června 2014 000 10:06

Radost řidičů, že se po létech dočkají opravené dálnice D1 netrvala dlouho. Podle všeho se tento proces protáhne minimálně o jeden rok. Svoje podivné partie totiž opět rozehrála organizace Děti země.

Vědec a člen ODS Jan Bartoň v této souvislosti připomíná, že jde o oblíbenou taktiku této ekologické organizace.“Ekologická organizace Děti Země napadla stanoviska ke všem rekonstruovaným částem dálnice D1. Díky tomu se již dnes dá počítat s časovým posunem dokončení rekonstrukce nejméně o 1 rok. Podobnou taktiku známe u této ekologické (ekoteroristické) organizace již z dálnice D8,“ prohlásil Bartoň.

Bartoň: Hájíte postup Ruska? Odstěhujte se za Putinem!
Bartoň: Pospíšila nezničili mafiáni, ale rozklad osobnosti

„Velmi dobře si pamatuji na jeden rozhovor s představitelem Dětí Země na ČT24, kde se tato osoba reprezentující Děti Země dokonce vyjadřovala tak, že Děti Země již skončí s bezdůvodným napadáním dálničních staveb. Bylo to právě v souvislosti s tím, že obce postižené nedokončením posledního úseku dálnice D8 se sdružily a vehementně proti ekoteroru této „organizace“ protestovaly,“ podotýká ve svém komentáři.

V této souvislosti Jan Bartoň konstatoval, že po několika letech je jasné, že tyto metody není sdružení „schopno ani ochotno opustit“. „Je to totiž jediný způsob, jak lze na svou existenci neustále upozorňovat.
Potíže a průtahy, které činnost Dětí Země provázejí, nás tak čekají stále.

Je podle mě nanejvýš nutné upravit zákonné možnosti napadání výsledků stavebního řízení v případě liniových staveb, které jsou skutečným národním zájmem a kde každé zbytečné zdržení může mít na svědomí desítky obětí na lidských životech jako v případě nekvalitní dálnice nebo ohrožení národní bezpečnosti v případě energovodů,“ upozornil v článku.

„Zatím to vypadá, že Děti Země neopustily politiku rozmazleného dítěte, kterému seberou milovanou hračku, jíž ubližoval dalším dětem. Navzdory svému stáří jsou pánové a dámy z tohoto ekoteroristického spolku stále v zajetí představ o tom, že nejlépe by nám bylo bez moderní techniky a technologií.

Napadání zákonných stanovisek k liniovým stavbám je politikou, která nikam nevede.I díky této aktivitě jsou u nás zelení vnímáni jako nesystémová strana a kromě jednoho případu propadají ve volbách pod pětiprocentní uzavírací klauzuli.Tím se současně ukazuje, že je tato hranice nesmírně potřebná,“ Ukončil Jan Bartoň.

Zdroj

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist