Měsíční archiv: Prosinec 2023

29 Pro 2023

GREEN DEAL A SANKCE PROTI RUSKU. ZA OBOJÍM STEJNÍ IDIOTI

V příštím roce bude v Evropě celkem nepochybně ještě hůře než letos. „Na začátku celého řetězu příčin a následků jsou idioti prosazující Green Deal a ti, kteří chtěli porazit Putina, ale skolil nás jejich bumerang,“ říká europoslanec SPD
29 Pro 2023

Už vznikají obrovské a rozsáhlé hřbitovy elektromobilů. Je to předčasný konec této technologie?

Proč byly vyrobeny tisíce elektrických aut a nikdo je nechce? Příznivci spalovacích motorů doufají, že se jedná o důkaz, že je elektromobilita slepá ulička.
28 Pro 2023

Šéf BMW opovrhuje elektromotory a chce zpátky naftu i benzín: Ukončí jako první značka výrobu elektromobilů?

Když šéf jedné z nejvíce kultovních automobilek v roce 2023 nahlas prohlásí, že by spalovací motory do budoucna určitě nezatracoval, je to důvod k zamyšlení. Má Oliver Zipse pravdu?
27 Pro 2023

OTÁZKA: Patříte mezi konspirátory?

Víte, proč musí státy v EU co nejrychleji „dekarbonizovat“? Jestli ne, nejste sami. Jakmile o tom začnete uvažovat, oscilujete však okolo hranice údajné konspirace.
23 Pro 2023

FIALOVÁ VLASTIZRADA: VLÁDNÍ VÝMLUVY NA BRUSELSKÝ ZELENÝ ÚDĚL JSOU LEŽ. PROTI LOGICE, PROTI PŘÍRODĚ, PROTI OBČANŮM

To, že se růst cen energií, zejména elektřiny, v Ćeské republice vymkl jakýmkoli pravidlům standardního trhu i sociální únosnosti a že likviduje konkurenceschopnost českého průmyslu, je smutným a známým faktem. A faktem je i to, že pokud bude pokračovat české vládní
23 Pro 2023

Klimatičtí extremisté: zaplatíme statisíce, až vy miliardy

Protože protestující ochromili několik německých letišť, požaduje společnost Lufthansa od hnutí Letzte Generation (Poslední generace) odškodnění. Klimatičtí extremisté nyní prohlašují, že jsou ochotni i zaplatit – pod podmínkou, že německé aerolinie uhradí miliardy.
22 Pro 2023

PIRÁTŠTÍ EXTREMISTÉ SE U NÁS CHYSTAJÍ ZAVÁDĚT TVRDOU KLIMATICKOU DIKTATURU

Pirátští extremisté se u nás chystají zavádět tvrdou klimatickou diktaturu“>Možná jste také narazili na informaci o tom, že se Piráti chystají u nás prosadit velmi tvrdé klimatické zákony, samozřejmě opět založené výhradně na masově šířené lži o lidmi způsobené
22 Pro 2023

LADIK VĚTVIČKA: TO SE VAM POVEDLO, HERR FIALA, ZNIČIT ČESKU EKONOMIKU PŘES CENY ENERGII

Teda Herr Fiala, voni sou hlava, vašnosta! My zme vam v lancmančaftu moc nevěřili, když ste řikal, že ty vzpurne Čechy zlikvidujou přes jejich nejsilnějši stranku – energetyku.
TOPlist