Měsíční archiv: Září 2018

27 Zář 2018

“ALTERNATIVY”, PROSAZOVANÉ ZELENÝMI A JIM BLÍZKÝMI ORGANIZACEMI, JSOU JEDNOZNAČNĚ ŠPATNÉ A OHROŽUJÍ NÁS

Na blogu iDnes se objevila úvaha od jednoho z blogerů, která by podle mě neměla zapadnout.
27 Zář 2018

Ladislav Jakl, jediný kandidát, který neustoupí ekoteroristům

Tohle je žižkovská kampaň Ladislava Jakla!
24 Zář 2018

Opravdu nejtepleji za 244 roků?

Na rozdíl od novinářů, kteří se honí za senzacemi, racionální skeptik si musí počkat na data. Takže horké léto lze s odstupem ohodnotit až nyní.
24 Zář 2018

Mohou za sucho větrné elektrárny?

Máme za sebou suché a horké léto, několikáté v posledních letech. S dozníváním malé ledové doby a nástupem klimatického optima (případně s katastrofálním přehříváním planety, kterou způsobuje spalování fosilních paliv a prdění hovězího dobytka – ať si
24 Zář 2018

O vodní sabotáži ekoteroristy Bursíka

Občan senátor Valenta na Neviditelném psu vydal 29.8.2018 povídání o zemědělství aneb o příčinách sucha. Počin jest to chvályhodný, když upozorňuje, že novodobí kolchozníci dělají z našich polí čerpací stanice biopaliv. Jenže je to pomyslná špička ledovce
17 Zář 2018

Elektrokoloběžky nezamořují vzduch

17 Zář 2018

Boj s klimatem pomůže 24, ale poškodí 75 milionů lidí

Kdykoli je mokrý nebo suchý rok a zemědělci naříkají, objeví se aktivisté a snaží se využít situace k prosazení zájmů energetické lobby. I po půl století ale solár a vítr stále dodává méně než 2% světové energie.
17 Zář 2018

Zelení by v Praze přijali tisíce uprchlíků

Praha je jedním z nejbohatších regionů v Evropě a může přijmout tisíce uprchlíků. S takovým názorem jdou do říjnových komunálních voleb Zelení. Uprchlíci by podle nich také mohli pomoci s nedostatkem pracovních sil.
TOPlist