Denní archiv: Čtvrtek, Leden 2, 2020

2 Led 2020

Greta není první! Už před 27 lety tleskali světoví potentáti holčičce, která nechtěla dýchat vzduch a kupodivu dodnes blahobytně žije (+ video)

Severn Cullis-Suzukiová je kanadská ekologická aktivistka japonského původu. Pod vlivem svého otce ekologa Davida Suzukiho založila ve věku 9 let ekologickou organizaci ECO, která se měla věnovat vzdělávání mládeže.
2 Led 2020

Martin Armstrong: První zákon o čistotě ovzduší byl z roku 535, ale boj za klima je jen další pokus o nastolení Marxismu

Podle mě, nám celá ta propaganda o tom, jak jsou lidé odpovědní za změnu klimatu, vnucuje, že klima je nějak statické a vůbec by se bez lidských aktivit neměnilo. To pak může dělat palcové novinové titulky a
2 Led 2020

Klimaktérium Grety Thundbergové

Možná se jednou dozvíme i to, kdo vrtí Grétou, kdo stvořil tuhle odpudivou marketingovou ikonu a proč. Na někoho tak nepřirozeného a fanatického jsem se nevydržel dívat ani dvě minuty.
2 Led 2020

Mýty kolem jaderné energetiky – stovky nehod ročně

Ročně se prý jen na německých jaderných elektrárnách registrují stovky nehod. Pro odpůrce jaderné energetiky je to důvod pro tvrzení o nebezpečnosti jaderné energetiky. Co se za těmito nehodami skrývá ve skutečnosti? (délka 8 min)
2 Led 2020

České oběti boje za záchranu klimatu

Evropa pod vedením novodobé Johanky z Arku vyrazila do boje se skleníkovými plyny, který se však neobejde bez obětí.
TOPlist