Denní archiv: Čtvrtek, Únor 6, 2020

6 Úno 2020

Vatikánská Synoda o Amazonii navrhuje uznání ‚ekologických hříchů‘

ŘÍM – Účastníci Vatikánské synody o Amazonském regionu navrhli během svého druhého dne diskusí a úvah přidání „hříchů proti životnímu prostředí“ k seznamu tradičně uznávaných hříchů.
6 Úno 2020

Páteční čtení

„Ten kdo s námi nezpívá, ten už umřel zaživa!“ Z doby, kdy se takto vtipně textovalo, byl leták, který jsem před časem našel na půdě. Jeho obsah mi utkvěl v paměti svou mazanou stavbou, která vypadala zhruba
6 Úno 2020

Vyhodíme biliony eur. A proč? Těžká rána ekofanatikům

V Reflexu Karel Kříž napadl tvrzení klimatologů. „Čím starší stanice, tím více proměnných a více metodických chyb. Čím naopak mladší stanice a čím více stanic, tím kratší časová řada a více rekordů. Pěkně děkujeme,“ napsal. „A sucho?
6 Úno 2020

Jaké je vlastně poselství Gréty Thunberg? A co na to zmíněná věda?

Nedávno byla na ČT v 168h reportáž o Grétě Thunberg.. víceméně na téma, proč jsou na ni prý útoky, a jestli jsou oprávněné.
6 Úno 2020

Rebelové pro vyhynutí demokracie

Poslední dobou budí pozornost hnutí „Rebelie proti vyhynutí“, což je česká odnož mezinárodního „Extinction Rebellion“. Jeho cílem je údajně zabránit vyhynutí lidstva. Dle mého soudu však spíše usiluje o vyhynutí demokracie.
6 Úno 2020

Greta Thunberg – ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT 2019

6 Úno 2020

Šokující. Co se stane, když Greta Thunberg nemá předem připravený text. To se některým nebude líbit. Podívejte se

Pozoruhodné video poukazuje na pozoruhodnou skutečnost, která nastane, pokud mladá klimatická aktivistka nemá předem připravený text. 
TOPlist