Denní archiv: Čtvrtek, Červen 4, 2020

4 Čvn 2020

SPOLEČNOST: Pojďte, pane, zbouráme kapitalismus

Pro dva medvědy od Kolína bylo v Pojarových animovaných filmech možné cokoli. Některé věci ale v reálném světě možné nejsou. Naštěstí. Tedy doufám.
4 Čvn 2020

MÉDIA: Další klimatický strašák

aneb Vysoká škola manipulace V souvislosti s klimatickými změnami je veřejnost pravidelně masírována katastrofickými scénáři. Z nich však panikaří jen ti, co už dávno zpanikaření jsou, zatímco ostatní emocím nepodléhají. A tak klimatičtí alarmisté přitvrdili.
4 Čvn 2020

Nová totalita hlásí nástup: Mnohem rafinovanější než ty předchozí. Nacističtí předchůdci nových tyranů. Poručíme lidem, větru, dešti i Slunci. Postaví každý z nás tři elektrárny? Apokalyptická sekta s podporou vlád

Zelená totalita je mnohem rafinovanější a záludnější než ty, které jsme v minulosti zažili. Shodli se na tom panelisté v pořadí již 28 diskusního večera „Hovory na pravici“ uspořádaného 26. listopadu konzervativním spolkem Akce D.O.S.T. v Praze.
4 Čvn 2020

Ekologičnost elektromobilů z pohledu energetika.

V oblasti tzv. elektro-mobility jsou novinky tak říkajíc denním chlebem. Mezi ty poslední lze zařadit plán na zákaz vjezdu aut se spalovacími motory do Prahy, nebo například plánované elektro-ekologické zdanění nafty v Německu.
4 Čvn 2020

Ekologická otázka: Uhlí, nebo bambus?

Prodej bambusových zubních kartáčků v českých obchodech na otázku z titulku přináší docela zajímavou odpověď. Ovšem pravděpodobně jinou, než čekáte.
4 Čvn 2020

Světová média mlčí o útoku Antifa na konferenční středisko

Vrací se v Německu sedmdesátá léta s rudými teroristickými bojůvkami? A proč o tom světová média i po pěti dnech stále mlčí?
4 Čvn 2020

Zakladatel Rebelie proti vyhynutí (kterou podpořila i Greta Thunberg) hrozí, že „bude svrhávat vlády,“ kdy o tomto procesu říká, že „při něm asi někteří zemřou“

Zakladatel aktivistické skupiny klimatické změny Extinction Rebellion (Rebelie proti vyhynutí) Roger Hallam říká, že jeho organizace je ochotná „svrhávat vlády“ a že „během tohoto procesu někteří asi zemřou.“
4 Čvn 2020

Only poo’s. Co přivezla Greta Thunberg Americe?

Všichni jste už asi slyšeli, že klimaticky neutrální cesta Grety Thunbergové do Ameriky byla tak trochu velká šaškárna, protože kdyby každý jezdil přes oceán v luxusních jachtách, způsobila by takto pojatá masová doprava mnohem větší zátěž přírodě,
TOPlist