Denní archiv: Čtvrtek, Duben 1, 2021

1 Dub 2021

Žádné globální oteplování, střední globální teploty se nadále ochlazují, polární led stabilizovaný na normální úrovni

Globální ochlazování. Teplotní odchylka v březnu 2021 s poklesem o polovic odchylky oproti předchozímu roku.
1 Dub 2021

BEZPEČNOST: Vlčí teror na Broumovsku

Broumovský výběžek je u nás poslední roky oblastí s největším počtem útoků vlků na domácí zvířata. Navrátivší se predátor se tak stává ekonomickou a bezpečnostní hrozbou pro místní.
1 Dub 2021

ENERGETIKA: Ruské „jádro“ je nebezpečné. A co ruský plyn?

Jak si Česko dokáže ohlídat svou bezpečnost v oblasti energetiky? I v této sféře jeho přístup deformuje nátlak aktivistů, kterému politici bezdůvodně podléhají.
1 Dub 2021

Plánované zbídačení Západu: Brexit byl zbytečný. Británie do roku 2030 ekologickým vzorem EU. Boris pod pantoflem ekoteroristky. Recept jak dostat národní vůdce pod kontrolu globalistů. Zničí vše, co dokázal?

Životní úroveň „zlaté miliardy“ se nezadržitelně řítí dolů po šikmé ploše. Brzy přestane být osobní automobil pro Brity dostupným dopravním prostředkem. Po něm spadne do kategorie luxusního zboží kvalitní oblečení, obuv, některé léky a topivo.
1 Dub 2021

Zelené sny bohatých jsou bičem na chudé

Vzhledem k tomu, že ve svých blozích často kritizuju ekologické aktivisty, se mě pár lidí ptalo, co mě na nich vlastně tak štve. Pokusím se odpovědět dalším blogem.
1 Dub 2021

EKOLOGIE: Šumava a Boubín

aneb V České televizi konečně bez ideologie „Zelené plíce“ je název nového filmu režisérů Karla Svobody a Lucie Čepcové, který měl premiéru 22. listopadu 2020 v České televizi. Diváci konečně viděli racionální pohled na kauzu Šumava a Boubín.
1 Dub 2021

Kdo je pro, aby byl ekoterorismus trestný?

Ekopatům z Greenpeace, kteří před několika lety navrtali věže Elektrárny Chvaletice, když protestovali proti její modernizaci, hrozí 6 let vězení. To by bylo asi moc, ale pevně doufám, že trest dostanou.
1 Dub 2021

Na účet ekologických aktivistů proudí podivné statisíce

Jsme otevřené občanské hnutí zdola proti těžbě a spalování uhlí. Sdružujeme jednotlivce z různých aktivistických i neaktivistických skupin po celé republice. Tohle o sobě tvrdí sdružení Limity jsme my.
TOPlist