Denní archiv: Pátek, Září 13, 2019

13 Zář 2019

Václav Klaus: O planetárních hrozbách

Řada z nás se snaží dávat veřejně najevo svůj nesouhlas s iracionálním, populistickým a evidentně nevědeckým klimatickým alarmismem už dlouhou dobu.   Někteří z nás roky, mnozí celá desetiletí. Ve svém projevu zde v Erice jsem v roce 2012 řekl: „tato doktrína je
13 Zář 2019

Doučování pro klimatické záškoláky (6)

Environmentalistické hnutí, jehož je stávková iniciativa studentů součástí a podmnožinou, je jen velmi účinným pokračováním nekonečné snahy kolektivistů a socialistů všech možných barev podkopat lidskou svobodu a jedinečnost.
13 Zář 2019

Mění se klima planety? A dokáže lidstvo změnit klima?

Klima planety se vždy měnilo a měnit se bude. Pokud se totiž neustále měnilo poslední miliony let, je krajně nepravděpodobné, že by se teď klima najednou měnit přestalo.
13 Zář 2019

Gréto, jdem na to

Bravo! Jsi holka odvážná, plavit se přes oceán v době hurikánů. Zřejmě víš, že ekologicky šetrná pádla, jimiž je Pierrova ekologicky šetrná jachta bezpochyby vybavena, by případný úprk před větrnou smrští značně usnadnila.  
13 Zář 2019

Fridays For Reason #8: Modrá, nikoli zelená planeta

Klimatičtí záškoláci prohlašují, že svoje teze staví na vědeckých faktech. Dobře, odhlédněme nyní na chvíli od toho, jak nedůvěryhodnou se klimatologie díky své politizaci stala.
13 Zář 2019

Klimatická hysterie má přesně daný účel a kdo zná historii, nemůže být překvapený…

Apely stran ohrožení klimatu, které v současné době zažíváme, se na nás valí ze všech stran. Toto téma se probírá všude možně, od různých setkání nejvrcholnějších politiků světa, až po reklamy na kde co…
TOPlist